- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
11
Ależ smutne zdjęcie przypadkowo znalazłem na FB :(
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31681755_2115006518528019_7145832622759870464_o.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEPGw6gEuJFDQHiGayXIn-90lvKGcaGLyqp9CctD0t2eZ-kB15JnHfKW90Gf6ESQbsQpU5o8dtKwX1MOt76EE9ylnw_7c1Am3YMs-LBeKf7Bg&oh=f9951b0bc2c53c5b7e463cb6f2938f0d&oe=5B929025
4
@KamQiX Nie widzialeś wcześniej ? :P
11
@KamQiX to zdjecie bylo wyroznione w prestizowych konkurach fotograficznych o ile wiem.
To byla ta jedyna szansa wg mnie
0
@iniesta98 W sumie to nie pamiętam, może gdzieś tam widziałem po mundialu, ale teraz się przypomniało :)
14
@KamQiX To jest chyba najsmutniejsze zdjęcie w historii piłki nożnej.
0
@KamQiX Ale On chyba nie patrzy w tym momencie na ten puchar.
1
@KamQiX Higuain to chyba się boi teraz spojrzeć na Leosia. Chociaż warto zaznaczyć, iż trener bardziej zawalił. Argentyna miała pakę na spokojne zdominowanie Mundialu. A oni się ledwo prześlizneli :/
1
@GenerałXavi Sztuka fotografii czy interpretacji zdjęcia?
2
@GenerałXavi Mnie to zdjęcie nie smuci :)
0
@sebasek99 Di Maria i Aguero złapali urazy dość szybko. To wtedy wszystko na barkach Leo zostało.
1
@Janiama CO Ty wiesz o smutnym zdjęciu, nie do Ciebie janiama jak coś xD
https://images.genius.com/5c3983ae777bfb17db3468f8015fbaff.344x294x1.jpg
https://i.pinimg.com/originals/ef/d4/45/efd44501f579087bde6cbdb8f3696f5c.jpg
2
@KamQiX Te zdjęcie wygrało prestiżowy konkurs "World Press" na najlepiej oddające emocje zdjęcie kilka lat temu.
0
@KamQiX To jest najsmutniejsze zdjęcie
https://www.google.pl/search?q=andres+escobar&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiF_aLJmuraAhUI6CwKHUNlCLEQ_AUICigB&biw=1270&bih=716#imgrc=UnK6bpKM2POjYM:
1
@GenerałXavi Nie chodzi tu o moją antypatię do Zidana, ale typ i tak ma MŚ z 98 roku. Dużo bardziej szkoda mi zawodników,którzy mimo ogromnego poziomu sportowego tego trofeum nie mają, a mogliby. Np. Messi właśnie.
0
@Janiama Ale nawet jak oni grali, to też ich gra nie była przekonująca :( Te wyszarpane zwycięstwa z Iranem czy Nigerią...