La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

konto usunięte

0

*Szczęsny-Piszczek-Glik-Bednarek-Pazdan-Rybus-Linetty-Krychowiak-Kuba-Grosicki-Lewandowski
Tak to widzę za 45 dni w meczu z Senegalem
Zapytacie o Krychowiaka, oczywiście nie gra, bez formy, ale wierzę, że orzełek na piersi da mu pozytywnego kopa i będzie grał jak po sezonie w Sevilli. Nawalka zagra tą formacja 5-2-3(3-4-3)

**Drugi wariant jest taki
Szczesny-Piszczek-Glik-Pazdan-Rybus-Krychowiak(Mączynski)- Linetty(Zieliński)-Kuba-Grosik-Milik,Lewandowski w 4-4-2
W obu jedenastkach niema Piotra Zielińskiego gdyż byłby brak równowagi między ofensywa a defensywa
I Tu ten trzecie wariant
***(Bramka,Obrona tak jak wyzej)Krychowiak-Linetty-Zielinski(CAM)Kuba i Grosik po bokach i Robert na szpicy
##Te trzy warianty są w obwodzie i tez mogą zależeć od formy piłkarzy
A wy jak myślicie jakie mogą być ustawienia Polaków?

konto usunięte

7

@Denver Ja bym chciał tak:
Szczęsny, Rybus, Glik, Pazdan, Piszczu, Grosik, Zieliński, Kurzawa/Kuba, Milik, Lewy

konto usunięte

0

@Pusshi Dokładnie, choć Adaś uparł się na 3-5-2 czy tam 3-4-3 i zapewne zagra tym

konto usunięte

0

@Denver Spokojnie,widac bylo że nasz atak slabo wyglądał.Wyjdzie pewnie 442 lub 4231.

konto usunięte

0

@kenneth99 Jeżeli Kuba będzie w formie to zagramy 4 4 2 jeżeli nie to nie mając odpowiedniej osoby na prawą pomoc będziemy grać na trzech obrońców. To dlatego Nawalka próbuje ten system.

3

@Pusshi A ja bym nie chciał grać w 10

0

@Denver W naszym wykonaniu to będzie bardziej 532 niż 352.

konto usunięte

0

@TuraVer Hahaha pominąłem Krychowiaka, sory xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?