- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
4
Szanuję Łysego za piłkarską karierę, ale co on wygaduje na konferencji odnośnie VAR-u i szpaleru to się w głowie nie mieści. Nawet Andresowi nie przygotują owacji. Wstyd panie ZZ
7
@BlAugrAnAPolAnd Odnośnie Varu nie wiem co mówił ale odnośnie szpalerów i braw to dajcie już spokój. Czy my w ostatnim Klasyku robiliśmy szpaler Raulowi albo Casillasowi ?
2
@Bykunn Dokladnie. Jeszcze zeby to byl ostatni mecz w sezonie. Ludzie sa zmanipulowani, nie mysla samodzielnie.
2
@Bykunn Odnosnie Varu: "VAR w lidze od nowego sezonu? Na pewno będzie trochę mniej debat. VAR będzie w lidze i będzie coraz lepszy. Trzeba to zaakceptować, trzeba to zrobić. Ja z pewnych swoich powodów nie popieram tego, ale to jest naturalne, że będziemy coraz bardziej korzystać z systemu VAR. A wy na pewno będziecie trochę mniej rozmawiać o arbitrach." Cos kontrowersyjnego? Czepianie sie na sile.
2
@Bykunn ZZ twierdzi że nie zrobi Barcelonie szpaleru bo Barca nie zrobiła szpaleru po klubowych MŚ. Roznica jest taka że szpaler dotyczy drużyn startujących w tych samych rozgrywkach a Barca nie startowała na KMŚ a real w lidze owszem grał. Jest to zwykła hipokryzja i brak szacunku dla nowego mistrza no ale z drugiej strony czego można byłoby spodziewac się po realu.
1
@Mat_Cat Zgadzam się że ich zachowanie teraz nie jest ładne Ale nasze było prawie tak samo dziadowskie w grudniu. I sorry ale w pełni się zgadzam z tym co mówi Zidane odnośnie uczestnictwa w KMŚ
0
@Bykunn A ja się zgodzić nie mogę. Jeśli Barca startowałaby w KMŚ powinna oklaskiwac zwyciesce owego turnieju skoro jednak nie startowała to oklaskiwac nie powinna. Real przegrał walkę o tytuł więc powinien oddać pokłon nowemu mistrzowi. Proste.