- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
3
Rafinha rozgrywa świetny mecz co udokumentował bramką. Ogólnie jest w świetnej formie i może warto pomyśleć o sprowadzeniu go z powrotem?
7
@Kamill10 Oddać Denisa i Gomesa brać Rafinhe, najlepsza opcja :D
0
@Pusshi Taki powrót Rafy i Thiago to byłoby coś fajnego, tylko że pierwszego z nich raczej nie stać na nic więcej niż na wchodzenie z ławki i granie od pierwszej co jakiś czas.
0
@Pusshi W sumie Inter to takie same geniusze transferowe jak my, więc może by się zgodzili. ;)
2
@Pusshi Może jeszcze Dougiego w pakiecie przygarną. :D
0
@Griezmann7 I wszyscy zadowoleni :D
3
@Kamill10 Myślę, że chłop na to nie pójdzie. Tam ma praktycznie pewne miejsce w wyjściowej jedenastce, a u nas grałby jakieś ochłapy
0
@Kamill10 Nie warto. To nie jest zawodnik na miarę Barcelony, co dobitnie pokazał w poprzednim sezonie. Grał przeciętnie lub słabo, strzelił kilka bramek. To wszystko. Bratu może co najwyżej sznurówki zawiązać.
5
@Bartek22 W poprzednim sezonie grał słabo..? Ty wymagasz od każdego żeby grał na poziomie Messiego czy jak?
1
@PatrychoO jak jeden to nie drugi ,Alenia ma dostawać szanse.
0
@Pusshi Wymagam od każdego, żeby po prostu grał dobrze, żeby można było na niego postawić, żeby był pewnym punktem drużyny, żeby dawał od siebie coś więcej.
Rafinha nie spełnił moich oczekiwań. Nie miał żadnego wpływu na grę, nie kreował sytuacji kolegom, nie stwarzał przewagi, ale nic też nie spieprzył. Na plus dobre wypełnianie założeń taktycznych i waleczność, ale to trochę za mało. Był nijaki. Lepszy od Gomesa czy Denisa, ale wciąż niewystarczająco dobry.
3
@Kamill10 Jak gra co mecz w podstawowej 11 to normalne, że nabrał pewności i od czasu do czasu błyśnie nie mniej uważam, że na pierwszy skład Barcelony jest za słaby, a na ławce popdałby w szarzyzne. Myślę, że trzeba wzmocnić pomoc jakimś kolosem jak Thiago, a rezerwa się obroni (Denis gra ładnie, Paulinho daje fajne zmiany, po dołączeniu Thiago znalazłby się tam też Rakitić).
0
@MarioVeB! Chciałbym, ale już widzę ile tych szans mu da Valverde xd
1
@Bartek22 Rafinha grał bardzo dobrze, trzeba być ignorantem żeby tego nie dostrzegać, byłby teraz idealnym zmiennikiem, który zawsze potrafiłby coś wnieść do gry zespołu. Nie można złożyć drużyny z samych gwiazd za 100 milionów jak to niektórzy bardzo chcą.
0
@Pusshi Powiedz to Perezowi :D
Tam typki, jak Isco, których wartość rynkowa kręci się koło 70 baniek regularnie siadają na ławie.
Ja osobiście wolę jednego wymiatacza od 3 przeciętniaków, np. wymieniłbym bez mrugnięcia okiem Paulinho, Gomesa i Denisa na jednego Thiago.
A jak według ciebie Rafinha grał bardzo dobrze, to chyba inne mecze oglądaliśmy.
Ja w nim nic specjalnego nie widziałem. Ani dryblingu, ani kreatywności, ani wyjścia spod pressingu, ani dużego wachlarza zagrań. To nie jest zawodnik na Barcelonę. Nie ma nic, co by go wyróżniało.