La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

2

Bardzo mi się podoba Eriksen z Totków.

ALE SPROWADZILIŚMY COU, więc temat Eriksena jest zamknięty.. nie widzę sensu sprowadzań Duńczyka.

Więc przestańcie pisać, że najlepszym transferem byłby Duńczyk. Sprowadzając Brazylijczyka zamknęliśmy definitywnie temat z Eriksenem.

W lecie ma przyjść Griezmann i pewnie jakiś obrońca i ciekawe skąd mielibyśmy jeszcze wziąć kasę na Eriksena ? [około 100+ mln ]? Ciekawe gdzie by grał Duńczyk.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosGirl za rok kończy mu się kontrakt więc nie powiedziane że 100mln+

7

@VamosGirl Nie widzę Eriksena w obecnym sposobie gry Barcelony, ale Coutinho nie zamyka jego transferu. To ofensywni pomocnicy, ale o całkowicie różnym stylu gry.

To tak jakby porównywać Xaviego i Rakiticia. Pozycja na boisku ta sama, ale sposób gry całkowicie inny.

1

@kamson24 Już pisałem wczoraj, idealne okienko w Naszym wykonaniu to przyjście:
-Griezmann
-Alena [włączenie do 1 drużyny]
-De Ligt, albo Lenglet [jeżeli byśmy zapewnili sobie opcje zakupu Holendra za rok]
-F. de Jong, piłkarz wszechstronny który może grać na każdej pozycji w pomocy i jako środkowy obrońca.

3

@VamosGirl Paulinho i Gomes nie wygrają nam Ligi Mistrzów. Według mnie, żeby się jeszcze liczyć w Europie, to na pierwszym miejscu jest właśnie wzmocnienie pomocy. Kimś klasowym, który od razu da nam jakość.
Nigdzie też nie jest powiedziane, ze Gryzek idzie do nas i że jest na szczycie listy życzeń. Tak samo z obrońcami. Warto też wliczyć kwoty uzyskane z ewentualnych sprzedaży (xD mało realne, ale kto wie) i to już nie jest takie impossible.

0

@Messibestplayerintheworld Co to za moda na rozsiewanie jakiejś bredni o tym, że kończy mu się kontrakt? Ma umowę ze Spurs do 2020 roku, a podpisał ją we wrześniu 2016, więc to może nawet być jakieś 2020+1.

0

@Messibestplayerintheworld Za 2 lata a nie rok.

0

@sebasek99 Jakoś sobie nie wyobrażam, że z Naszym nosem do robienia interesów [sprzedaż piłkarzy] będzie Nas stać i wgl ..



Sprawa jest prosta albo przyjdzie Griezmann albo jakiś klasowy pomocnik, bo nie wyrobimy z kasą na kolejne wydanie 200 mln.. [Griezmann i jakiś pomocnik za około 100 mln]



..a Griezmann już jest raczej zaklepany.

0

@VamosGirl No to bez sprzedaży twój plan wypisany wcześniej też runie, bo wątpie, żeby dwa największe talenty Ajaxu i holenderskiej piłki poszły za małe pieniądze. Zwłaszcza, że Godenzonen znają naszą sytuacje. A i inne kluby też ich chętnie przygarną.

0

@VamosGirl Wszystko zależy od sprzedaży. Jeżeli sprzedamy cały balast: Gomes, Vidal, Alcacer, Douglas, Marlon, Munir, Rafinha, Turan i Deulofeu to trochę kasy na zakupy się znajdzie. Jeżeli będziemy chcieli Duńczyka, wtedy prawdopodobnie Rakieta wyląduje na ławie, bo Coutinho i przy ewentualnym przyjściu Griezmanna, nie wygryzie ich. Więc pytanie, czy chcemy grać mega ofensywnie, czy stawiamy na zbalansowaną grę. Moim zdaniem Eriksen to powinien być priorytet na lato 2019. Wtedy powinniśmy rozważyć pozbycie się Ivana i można upatrywać w Eriksenie jego następcy. W te lato trzeba jeszcze pozyskać czwartego stopera, bo przez te zasady o graczach spoza UE, Mina pewnie pójdzie na wypożyczenie. A zimą należałoby pomyśleć o wymianie Digne'a. Albo walczyć o Gaye, Mirandę, albo wcielić Cucurelle do głównego zespołu itp. Pytanie co ze zmiennikiem Suareza. Przydałby się Werner, albo Icardi, ale Argentyńczyk to opcja raczej nierealna.

Podsumowując:

Lato 2018: napastnik- zmiennik, stoper, Griezmann
Zima 2019: lewy obrońca- zmiennik
Lato 2019: Eriksen, inne ewentualne wzmocnienia

0

@VamosGirl Zróbmy na szybko rozliczenie.

Gomes-30

Paco-25

Vidal-10

Deulofeu-20

Rafinha-35

Munir-15

Znając nasz zarząd nie uda się uzyskać tych pieniędzy, więc odejmę 20 baniek.

Wychodzi 115. Plus 60 baniek, które obiecał Bartek. 175 baniek powinno wystarczyć na Gryzmana i jakiegoś klasowego pomocnika. No a jakby przyszedł taki pomocnik, to z zespołem zapewne pożegnałby się również Denis, więc te mniej więcej 200 baniek powiiniśmy wykręcić.

0

@VamosGirl przecież to Ty teraz zaczynasz o nim temat :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?