- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
42 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
3
RAfinha dzisiaj bramę strzelił dla Interu. Elegancko. Mam nadzieje że nie sprzedadzą go na dobre tylko jak co to przedłużą wypożyczenie. Świetnie się wpasował do Interu.
Inter przy dobrym wietrze wejdzie do LM tylko Lazio musi dziś zremisować z Atalantą(na razie jest 1-1) i w ostatniej kolejce rozwalić Lazio na ich boisku.
8
@laliga40 Lepiej niech sprzedadzą Rafę i zbierają hajs na jego braciszka:D
0
@laliga40 Ja bym wolał żeby Thiago wrócił ale to jak już nie brać go za grube miliony "Max za 70 mln" ze względu na jego zdrowie :/ choć i tak wątpię żeby wrócił :(
1
@laliga40 Nie sądze, żeby mógł być piłkarzem na miarę Barcy. Ma już 25 lat i dużo czasu straconego przez kontuzje. W tym Interze też jakiejś wielkiej roli nie odgrywa. Myśle, że to ostatnia szansa na wyciągnięcie poważnej forsy za niego i lepiej ją wykorzystać.
1
@sebasek99 Po części masz rację ale skoro on nie jest na miarę Barcy to co u nas robią jeszcze takie kwiatki jak Gomes? :D
1
@Lukii9090 A co to ma do rzeczy? Nigdzie nie pisze, że Rafinhie opylić, Portugalczyka zostawić. Sprzedać ich obu. Trzeba uczynić naszą pomoc trochę bardziej klasową. Godną kogoś liczącego się w Europie.
1
@sebasek99 A to ma do rzeczy, że Endrju jest jeszcze gorszy i kompletnie nie pasuje do Barcelony. Generalnie sprzedać ich dwoch i kupić Thiago to było by dobre posunięcie.
0
@Lukii9090 Nie no Thiago jest okropnym wyborem. Nie dość, że nie chciałby u nas grać, to jeszcze jest mocno podatny na kontuzje i można wyciągnąć kogoś młodszego z wiekiem.
2
@sebasek99 Dlaczego? Gość jest kreatywny, świetny technicznie, dobrze gra w odbiorze, ma strzał z dystansu a do tego jest wychowankiem i pasuje jak mało kto. Wolał bym jego niż kogoś kto spali się jak Endrju i jak dostanie pilke bedzie ją podawał głównie do tyłu i nie wiedzial jak stworzyć akcje :/ Jedyny minus Thiago to są te kontuzje ale może u nas by nie lapał ich aż tak często jak w Bayernie.
0
@Lukii9090 I ma już 27 lat, a za ceną jaką byśmy musieli za niego zapłacić moglibyśmy znaleźć kogoś nie spędzającego połowy sezonu w szpitalu. No i prawdopodobnie o potancjale stania się kimś lepszym niż Thiago. Zresztą on sam nie chce tu grać, więć pewnie "nawrócenie" kosztowałoby Barce dużo zer na kontrakcie. No i co się tak na tego Gomesa uwaliłeś? Przecież też nie widzę go w zespole, a zestawianie z nim Thiago nie ma żadnego sensu.
0
@sebasek99 To nie jest tak że ja sie tylko go uwaliłem ale większość uważa, że lepiej żeby odszedł bo nie pasuje do Barcy z resztą czy to, że wyrażam swoje zdanie na jego temat to oznacza, że się go uwaliłem??? Thiago z resztą nie raz mowił w wywiadach, że chciałby wrócić ale ile w tym prawdy nie wiadomo a 27 lat to nie jest jakiś stary piłkarz, Rakiete kupowali jak był w podobnym wieku a ostatnio sprowadzili 29 letniego Paulinho. A i nawet pomimo kontuzji i tak Thiago potrafi grać po powrocie nie mając nawet rytmu, to samo ma Verminator i Reus.
0
@Lukii9090 Ale już nie zrobi takiego dużego postępu. A w przypadku Thiago mamy jeszcze kontuzje, które też w tym nie pomagają.
Podajesz dwa przykłądy. Oba są różne. Rakitic był kupywany, bo był potrzebny. Jego transfer odbył się czasie gdy mieliśmy Xaviego i Iniesta. Znakomity sezon na wypożyczeniu miał Rafinha, w juniorach nowym Messim był Halilović. Ogólnie mówiąc nasza pomoc była dobra i mieliśmy jako taką głębie. Brakowało tylko takiego dobrego, wszechstronnego rezerwowego i takim kimś był Ivan.
Za to nie wiem, czy broni twoją teze Paulinho. Ktoś będący typowym zapchaj dziurą, który najprawdopodobniej w tym okienku lub następnym opuści naszą drużyne.
0
@sebasek99 Z Paulinho to będzie obawiam się taknjak z Arda czy Mathieu. 1 sezon spoko a poźniej zjazd konkretny i za darmo ich oddali :/ a co do środka pola to po odejściu Iniesty, Gomesa zostanie tylko Coutinho, Rakitić, Denis, Paulinho i Busquets więc trochę biednie, zwłaszcza, że Rakitić nie ma konkretnego zmiennika i 80% spotkan w sezonie to on gra a sam w sobie Rakitić i tak mimo, ze jest solidny to nie jest żadnym kreatorem, dlatego chciałem Thiago...
0
@Lukii9090 No tak, tu nie ma wątpliwości. Ale według mnie to Thiago jest najgorszym wyborem w tym aspekcie. Lepiej kupić Eriksena lub kogoś młodszego np. Frenkie de Jonga.
0
@sebasek99 Za Eriksena conajmniej 100 mln funtów by sobie totki zaśpiewaly a Frenkie de Jong nie wiem jak by u nas grał ale nie pograł by u nas za bardzo w 1 składzie na chwile obecna niestety :/