- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
20
Świeża porcja informacji z INP (tier 1):
- Manchester United rezygnuje z Andre Gomesa. Czerwone Diabły chcą rozbić bank i kupić Milinković-Savića. Gomes jest ich opcją rezerwową na wypadek, gdyby transfer pomocnika Lazio nie wypalił. W biurach na Camp Nou, ale również środowisko piłkarza panuje zgodna opinia, że Portugalczyk chce opuścić Barcelonę jak najszybciej się da i choć kierunek United bardzo mu się podobał, to nie ma zamiaru czekać na rozwój sytuacji do końca okienka. W Anglii w wyścigu po Andre wydaje się, że wygrywa ekipa Kogutów.
- Valverde jest zachwycony postępami jakie poczynił Arthur. Hiszpan nie ma wątpliwości co do tego, że chciałby Brazylijczyka w Barcelonie najszybciej jak się da. Mimo wszystko występują dwa problemy. Pierwszym jest oczywiście umowa z Gremio na mocy, której Brazylijczyk do Barcelony przejść może dopiero w styczniu, a drugi to brak miejsc dla piłkarza spoza UE, tutaj konieczne byłoby wypożyczenie Miny.
- Trener jest zadowolony z Miny, ale uważa, że zawodnik potrzebuje ogrania w La Lidze jak również w europejskich pucharach. Klub będzie starał się znaleźć piłkarzowi klub, który spełni te warunki jak również będzie na niego stawiał podczas okresu wypożyczenia. Trudna sytuacja Sevilli nie ułatwia sprawy.
- Zarząd bacznie obserwuje sytuację wokół De Ligta. Wszyscy zdają sobie sprawę, że Holender jest potencjalną gwiazdą i byłby idealnym następcą Pique. Problemem jest jednak fakt nowych zasad dotyczących Finansowego Fair Play. Barcelona całą sumę zamierza przeznaczyć na Griezmanna, a kolejnego piłkarza kupić za pieniądze ze sprzedaży Gomesa, Paco, Vidala i najprawdopodobniej Denisa. Suma pozyskana z tych 4 piłkarzy spokojnie pokryłaby koszt transferu Holendra, ale pozostaje kwestia roli piłkarza w drużynie, która w pierwszym sezonie nie byłaby tak oczywista.
- W pozostałych kolejkach ligowych szanse mają dostać piłkarze, którzy w tym roku grali mniej, a na ich czele ma stać Dembele, które jeśli ominą go urazy bądź pauzy za kartki zagra we wszystkich pozostałych spotkaniach. Planowany odpoczynek mogą dostać również Pique, Alba i Rakitić. Możliwość by wszystkich brakowało równocześnie na boisku jest znikoma. Drużyna wciąż ma cel do wykonania jakim jest zakończenie ligi bez porażki.
- Denis mógłby odejść z Barcelony z opcją pierwokupu. Valverde widzi w nim potencjał jednak uważa, że Hiszpan za mało daje w defensywie. Presezon ma rozstrzygnąć kto zostanie w pierwszej drużynie na sezon 2018/19 Denis czy Alena.
W czasie okienka transferowego będzie przynajmniej raz w tygodniu cynk od INP, a przynajmniej takie dostałem zapewnienie.
1
@Eto'o9 R10 Ciekawie bedzie podczas okienka. Juz to czuje.
3
@Eto'o9 R10 Artur musi przyjść, jak z niego zrezygnują to będzie kompromitacja. Nie możemy prowadzić polityki Galacticos, kiedy trafia się gracz z potencjałem za 30-40 milionów trzeba na niego postawić ,nie możemy sprowadzać tylko zawodników za 100-160 milionów takiego jak przereklamowany Eriksen (bardzo dobry, ale trzeba by było wywalić za niego ponad 100 baniek na pewno). Jedyni pomocnicy warci +100 milionów w tym momencie to Coutinho na którego już rozbiliśmy bank i Kevin De Bruyne.
0
@Skaramuczi Akurat w mojej opinii Eriksen to ta sama półka co Cou i Kevin. Nie zmienia to jednak faktu, że Arthur jest wart ryzyka. Chłopak jest złotym dzieckiem i ma Barcelonę w sercu od zawsze, a to bardzo ważne.