La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

A co jeśli Roberto tak naprawdę chciał już zrobić sobie wakacje? :D Trzy mecze zawieszenia i chill do lipca/sierpnia bo na Mundial prawdopodobnie nie pojedzie.

konto usunięte

0

@Katalonbar Właśnie dziwi mnie to, że nie pojedzie na Mundial bo powinien, jest to zawodnik, który na kilku pozycjach może normalnie grac ale ten nowy trener to chyba chce żeby Hiszpania była biała...

6

@Lukii9090 Zawodnik który może grać na kilku pozycjach jest ewentualnie dobry w klubie. W reprezentacji nie ma na takich miejsca bo jest za duża rywalizacja na każdej pojedynczej pozycji.

konto usunięte

1

@Bykunn Kogo on tam ma na prawej obronie jeszcze? Azpillicueta, dziadek Juan Fran i Bellerin i niby Sergi gorszy od nich? Szkoda trochę, że tam już coraz mniej jest zawodników od nas :/

1

@Lukii9090 No jeszcze Carvajal, którego można nie lubić ale gorszy od Roberto raczej nie jest. Podobny poziom, doświadczenie większe.
A co do drugiej części, to jak ma być ciągle tak dużo zawodników Barcy w reprezentacji Hiszpanii, skoro nawet w naszym składzie jest ich coraz mniej

konto usunięte

0

@Bykunn Ale w razie kontuzji Carvajala to mógłby Roberto grać a Carvajal nie oszukujmy sie jest trochę szklany. A co do zawodników w kadrze to Paco by mogł być jeszcze np bo pamiętam, że w repce dobrze mu szło.

0

@Lukii9090 Niby tak i ja nawet jestem za tym (chociaż jakby odpoczął to też źle by nie było), ale widać trener woli mieć na zmiennika jakiegoś doświadczonego wygę. A czy to będzie z korzyścią dla reprezentacji to się okaże :D

konto usunięte

0

@Bykunn Chyba dziadka Aduriza i zwrotnego jak woz z węglem Diego Coste, który pamiętam, że grał tragicznie w repce i nie umiał grać tiki taką.

0

@Lukii9090 Carvalaj, Odriozola, Juanfran i Azpillicueta- z calym szacunkiem, ale Roberto nie ma do nich podjazdu

0

@Lukii9090 No tak, ale trzeba przyznać że Costa, mimo że cham, to jednak jest walczakiem. Do tiki taki 100 razy bardziej nadawali się tacy goście jak Pedro czy Villa, ale czy Hiszpania będzie tak grała ? Ne jestem pewien

konto usunięte

1

@FCB24 Z Carvajalem bym się zgodził a co do reszty nie, zwłaszcza co do Odriozoli. Ale skoro niby jest taki słaby to czemu gra u nas na prawej obronie mimo, że mamy świetnego prawego obrońce a w pomocy 90% sezonu to tyra Ivan i Busi nie mając wgl kogos żeby czasami ich odciążyć?

0

@Lukii9090 Bo Semedo w porównaniu z wymienioną 4 wypada narazie po prostu słabo i dlatego Roberto u nas gra. A Rakitic i Busi graja bo taki jest system "rotacji" u Valverde, chociaz rotacje to za duze słowo

konto usunięte

1

@FCB24 Akurat z tym, że Semedo czy Roberto nie ma podjazdu do Odriozoli nie zgodze się. Odriozola gra w San Sebastian a też nie wiadomo jak by sobie poradził w większym klubie takim jak Barcelona. Co do rotacji to przydało by się żeby Roberto częściej zagrał na swojej nominalnej pozycji bo po za Rakiticiem i Busim nie gra tam nikt od święta Paulnho ewentualnie drewniany Gomes :/

konto usunięte

0

@FCB24 Sprawdź statystyki Curvahala i Roberto

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?