- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
5
35-osobowa szeroka kadra, którą przewiduję przed MŚ w Rosji:
* Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Skorupski, Białkowski
* Obrońcy: Piszczek, Bereszyński, Glik, Bednarek, Pazdan, Cionek, Jędrzejczyk, Rybus, Kędziora, Kamiński
* Pomocnicy: Błaszczykowski, Grosicki, Krychowiak, Mączyński, Linetty, Zieliński, Góralski, Romanczuk, Wszołek, Peszko, Makuszewski, Kurzawa, Kądzior, Frankowski
* Napastnicy: Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Wilczek, Kownacki, Świerczok, Stępiński
Myślę, że mniej więcej tak będzie/powinna wyglądać 35-osobowa kadra, którą niebawem ma podać Adam Nawałka.
Czy ktoś jeszcze jest możliwy? Na pewno nie skreślałbym jeszcze m.in. Pawła Jaroszyńskiego i mimo wszystko Filipa Starzyńskiego aczkolwiek w pomocy jest tyle nazwisk, że jego niestety się nie spodziewam, a bardzo bym chciał.
Ktoś jeszcze? Jeśli ktokolwiek inny ma szanse to myślę, że Jarek Niezgoda ew. Bartosz Salamon i Jarek Jach ale to raczej nazwiska, które wymieniłbym jako pierwsze w razie potrzeby, a tak ich szanse są nikłe - pierwsi dwaj z powodu braku powołań trenera Nawałki na wcześniejsze zgrupowania, a ostatni z racji braku gry w Premier League - gdyby został w Zagłębiu podejrzewam, że miałby duże szanse nie tylko w byciu w szerokim składzie ale i w 23-osobowym składzie na Mundial.
Poza nimi w składzie można byłoby się spodziewać Damiana Dąbrowskiego czy/i Rafała Wolskiego ale obaj są kontuzjowani i ich szanse są zerowe.
Dawałbym jeszcze szanse Bartoszowi Kapustce ale w momencie kiedy wypadł z kadry, przestał grać w klubie, nie jest w formie jego nawet nie można brać pod uwagę, niestety.
0
@Showman Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko to jest jakis niesmaczny żart
0
@FCB24 Niestety Peszko może nie prezentować odpowiedniego poziomu sportowego ale i reprezentacji jeśli będzie tylko zdrowy na pewno będzie - cóż, nie mój wymysł, napisałem jak to widzę "oczami" Nawałki.
A Mierzejewski? W sumie liga australijska najmocniejsza nie jest ale skoro on ją "zjada" to warto byłoby go przynajmniej sprawdzić ale skoro Nawałka już wyraził swoje zdanie to nie umieszczam go w składzie bo nie ma sensu, na MŚ i tak nie pojedzie.
0
@FCB24 Niesmaczny jak wódeczka, którą polewa :D
0
@Showman Najmocniejsza nie jest, ale i tak silniejsza niz nasza