- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
4
Można bagatelizować takie mecze Realu jak ten dzisiejszy z Sevillą, można tłumaczyć sobie, że to tylko rezerwowi, że Real oszczędza się na finał w Kijowie. Można to tłumaczyć na milion sposobów jedna kiedy zaczynał się sezon to wszyscy twierdzili, że Real ma najsilniejszą/najmocniejszą kadrę, że nikt nie może się z nimi równać, że to może być sezon jeszcze lepszy od poprzedniego.
Przecież kupili za śmieszne pieniądze młodych utalentowanych i doświadczonych już zawodników. Gdzie to wszystko jest?
1
@Jordi10 Jak na taki skład, to ten sezon w lidze mają żałosny.
1
@Jordi10 No przecież sam napisałeś. Finał w Kijowie. To sporo.
1
@Jordi10 Prawda jest prosta. Real nie istnieje bez któregokolwiek z trójki Kroos/Modrić/Isco, a także etatowej pary bocznych obrońców.
0
@Pressinho Uważam, że Real i Barca mają ten sam problem a jest nim słabość ławki rezerwowej. Dziwne jest jednak to, że o ile w Barcelonie dziennikarze/eksperci potrafią szybko i łatwo ocenić słabość ławki rezerwowych. A wystarczy im do tego tylko fakt, że trener nie daje okazji do pogrania zmiennikom. W Realu jest z kolei tak, że trener daje okazje do gry zmiennikom a efekty ich gry są słabe. Nikt, albo niewiele osób, nie powie, że Real ma słabą kadrę choć wyniki nie są zadowalające.
0
@Jordi10 Nie, Real jest uzależniony od tej trójki w pomocy, gdyby był choć jeden z nich inaczej by to wyglądało. To czy gra Asensio czy Benzema, ma małe znaczenie,podobnie z Isco i Modriciem, Varanem czy Nacho. Do tego jest jeszcze Vazquez. Barcelona natomiast jest uzależniona od Messiego. Nikt nie potrafi przejąć kontroli nad grą. A nasza ławka? Denis zapewne nie gra nic na treningach, Gomes odwrotnie. Paco nie pasuje do systemu Barcelony, Arda się nie sprawdził. EV boi się także stawiać na Dembele by nie połamał się i przepracował presezon. Vidal to piłkarz, który jest typową zapchajdziurą. Digne wyraźnie odstaje od Alby. Semedo jeszcze nie wdrożył się w nasz system. Jedynie Cillesen i Vermaelen spełniają oczekiwania, przy czym zmiana bramkarza to podobny ewenement, jak sezon Vermy bez kontuzji.