- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
3
Możliwy Tryplet Realu Madryt dla ich kibiców w tym sezonie:
-wygrana w LM
-odpadniecie Barcelony z LM
-zakończeniu sezonu ligowego przez Barcelonę bez miana "niepokonanych"
4
@barcelonaLM Barca też ma swój triplete:
- mistrzostwo
- CdR
- przerwana seria meczów w LM ze strzelonym golem Cristiano :D
1
@barcelonaLM Możliwy Tryplet Barcelony dla ich kibiców w tym sezonie:
-przegrana Realu w LM
-Puchar Króla
-La Liga.
0
@barcelonaLM skąd wiesz co myśli kibic Realu ?
0
@SympatykBarcelony Wystarczy zobaczyć internet żeby się dowiedzieć
0
@Ramos9248 Z drugiej strony też tak pewnie będzie ;)
0
@barcelonaLM nie patrze internetu żeby takich rzeczy się dowiadywać
1
@SympatykBarcelony Wejdź na Meczyki.pl np i tam masz wysyp hejtu, pompy i najgorszej patoli i toksyczności pod meczem Levante-Barcelona.
1
@SympatykBarcelony Żeby coś napisać czy w internecie czy na papierze - trzeba o tym pomyśleć
0
@barcelonaLM Czasami jest tak, że emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i piszą ludzie co im ślina na język przyniesie.
0
@barcelonaLM a o tym czego szuka się w internecie też trzeba pomyśleć ?
0
@SympatykBarcelony To chyba powinno wystarczyć :D
www.meczyki.pl/skroty/84861/ud_levante_valencia_fc_barcelona_10.html
0
@SympatykBarcelony Tak, no chyba że ty nie używasz mózgu i nie musisz myśleć, twoje komórki nerwowe nie muszą pracować żebyś mógł podejmowac decyzję. Jeśli tak jest to podziwiam
0
@barcelonaLM a dlaczego kierujesz takie słowa właśnie do mnie ?
0
@SympatykBarcelony Nie chciałem Cię urazić tym komentarzem, chodzi mi po prostu o to że myśleniem i przez to podejmowaniem decyzji decydujemy o swoim życiu. I tak, o tym co piszesz, o tym co wyszukujesz decydujesz i podświadomie o tym myślisz. To jest klucz działania każdego człowieka i dlatego jako jedyny gatunek na Ziemi rozwinelismy się tak bardzo.
Miało być o Barcelonie a wyszedł wywód biologiczny.
0
@barcelonaLM Przecież mnie nie uraziłeś ;)
0
@barcelonaLM Troche to bezsensu - bo skoro Real wygrywa LM to trudno zeby Barca z niej nie odpadla ;)