La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

0

Wszyscy teraz mówią o strachu przed wręczeniem medali Legii w Poznaniu. A zobaczcie co sie dzieje przed finałem PK. Zawsze remont toalet czy wymiana murawy. Moge sie założyć ze jakby była taka sama sytuacja w La Lidze tez Real czy Barcelona by kombinowali.

3

@rafik300010 tu kombinują tylko ze względu na to, ze "kibice" Lecha by coś odwalili i mogły by być zadymy

0

@banann16 A ja myśle że „kibice” to tylko wymówka. Pewnie sam właściciel Lecha tego nie chce i tyle w temacie.

1

@rafik300010 a mi sie wydaje właśnie, że prezes Lecha woli zapobiec zadymom i finansowymi konsekwencjami nie wierzę, że wszystko by przebiegło bez problemów, wiemy jak to u nas wyglada

0

@banann16 Ale jak naprawdę by chciał to by nawet policję poprosił o pomoc. Jego tez boli ze na ostatniej prostej sie zesrali. Legia tez by nie pozwoliła jakby na jej boisku Lech miał świętować mistrzostwo.

0

@banann16 Lech świętował Superpuchar Polski na stadionie Legii dwa lata temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?