La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

konto usunięte

4

Już za niespełna 2 godziny finał Ligi Europy - Marsylia vs Atletico.

Przypominam, że to nie tylko mecz o europejskie trofeum ale także o awans do LM (szczególnie Francuzi o to walczą bo Hiszpanie i tak mają miejsce zagwarantowane przez ligę) i (UWAGA) zwycięzca Ligi Europy ma pewny pierwszy koszyk w losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów i potem teoretycznie łatwiejszych rywali, a więc jest o co grać.

0

@Showman Od kiedy ma 1 koszyk ? Pierwszy koszyk mają mistrzowie lig 1-7 + obrońca tytułu, chyba, że obrońca jest mistrzem to biorą 8 najlepszą ligę.

konto usunięte

0

@Norkusik Od dzisiejszego finału LE czyli kolejnego sezonu LM - UEFA wprowadza wiele zmian dotyczące eliminacji, podziału miejsc, a także wprowadziła taki handicap dla zdobywcy Ligi Europy, a więc w nagrodę nie tylko miejsce w Lidze Mistrzów ale także pierwszy koszyk podczas losowania - świetny pomysł moim zdaniem.
Może finansowo LE stoi daleko za LM ale poprzez inne względy mocno opłaci się walczyć w LE już prawie każdej drużynie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?