La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

1

Dzisiaj Noc Muzeów, myślałem że nie ma takiego zainteresowania muzeami a tu kolejki po 200-300 metrów xD.

17

@Dzemik55 Kurła Grażyna,za darmo wejść morzna,bież Pjotera i ydziemy

1

@Drahenfelst Myślałem, że w Hiszpanii nie ma Januszy ale jednak są :D

1

@Drahenfelst Passat umyty gompkom wymaczanom w wodzie z mydłem niech sie świci niech wiedzom, że nas stać xDD

0

1

@Dzemik55 Wszędzie są, ale tutaj to bym się januszostwa nie doszukiwał bardzo. W Hiszpanii też się jakoś bardzo nie przelewa gospodarczo, ale wyjść sobie rodzinką do muzeum to jest te prawie 100 euro, w Polsce to samo także jak można sobie myknąć w jedną noc kilka za darmoszkę to warto ;)

0

@Dzemik55 W hiszpanii są JUAN i GRACIELA i jeżdżą też autem od VAG czyli seatem xD

0

@Patriskos  Nie rozumiem trochę o co chodzi? ;)

1

@Bykunn Chciałem pójść do 2-3 ale po całym dniu chodzenia po Barcelonie troszkę bolą nogi, więc się nam odechciało xD.

0

@Dzemik55 Jerzy Dudek był na Stadionie Śląskim dziś właśnie w ramach nocy muzeów z takimi drobiazgami.

0

@Patriskos  Aa, no proszę :) ja akurat aktualnie nie w Polsce, ale fajnie, że takie rzeczy można znaleźć. Czyli jednak mogliśmy pójść do któregoś muzeum, naleśnik w każdym nie taka kolejka stała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?