La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 962 Culés

konto usunięte

0

W Cafe Futbol właśnie rozmawiają o tej fecie mistrzowskiej, która się nie odbędzie w Poznaniu jeśli Legia by wygrała. I mówią eksperci, że to nie normalne, że nigdzie tak nie ma tylko u nas w ekstraklasie taka patologia. A ja uważam, że takie sytuacje mają miejsce nie tylko w Polsce. Spójrzmy np. na finał Pucharu Hiszpanii, co roku jakieś przetasowania, gdy Barca gra w finale, nigdy nie odbędzie się w Madrycie na Santiago Bernabeu, nawet jeśli pierwotnie był zamysł, że miał tam się odbyć. Pastwimy się nad tą ekstraklasą, EKSPERCI wychodzą ze studia, ale prawda jest taka, że nie tylko u nas w Polsce dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji.

4

@kamilos1214 Ekstraklapa to jest na poziomie 3 ligi niemieckiej. Im szybciej to wszyscy pojma i przestana sie oklamywac tym lepiej.

0

@kamilos1214 Z taką różnica że w Hiszpanii są to niegroźne kompleksy jednych bądź drugich. W Polsce nie yliny czego zbierać w Poznaniu bo jedna dzicz z drugą by puściły miasto z dymem. Ja liczę na zwycięstwo Lecha i Jagiellonii. Tyle wałków ile było w tym sezonie na korzyść Legii to nie mam pytań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?