La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

konto usunięte

0

Według was najlepszy wciąż emitowany serial? Ja wielu nie oglądam aktualnie, bo TWD. Suits, The 100 tylko, ale sentyment mam i wciąż najbardziej czekam na nowe odcinki Suits, co nie zmienia faktu, że the 100 bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nowy sezon bardzo ciekawie się zaczął, w końcu jest to co przyciągnęło widza w 1 i 2 sezonie czyli wojna :D TWD to spadek w dół w każdym odcinku. Bezsensowne dialogi, monotonia i świadomość tego, że jest tylko 1 wątek na sezon i przez przykładowo 13 odcinków nie będzie się nic działo, a w ostatnim odcinku dopiero coś się zacznie dziać.

0

@dawidr94 Kapitan Tsubasa.

konto usunięte

3

@dawidr94 Miodowe lata, 13 posterunek XD

konto usunięte

0

@Socjopata Ooo widzę, że polskie seriale. No to mój nr 1 to zdecydowanie "Świat według Kiepskich". Ze względu na satyrę na wysokim poziomie (moim zdaniem). To nie jest tak głupi serial jak wielu się wydaje. Do tego gra aktorska na poziomie, nie każdy potrafi odegrać tak specyficzne role jak tam. No i oczywiście humor, bo to w końcu komedia. Dosyć odważny humor, nie tak często już spotykany w telewizji.

0

@dawidr94 Moda na sukces xD

konto usunięte

0

@xVENUMx Po tym jak moja siostra od kilku lat ogląda "Pierwszą miłość", która ma kilka tysięcy odcinków to nie wiem czy takie komentarze traktować jako sarkazm :D

konto usunięte

1

@dawidr94 Ja tam uwielbiam Z Nation, świetny serial, jestem po dwóch sezonach narazie :D W każdym odcinku sporo akcji, można się też sporo pośmiać :D

1

@dawidr94 Pierwsza miłośćdobra :D

konto usunięte

0

@katall_96 Mi jakoś to nie siadło. Porównam do pierwszych sezonów TWD. W jednym serialu widziałeś, że masz coś na bardzo wysokim poziomie, a drugi to po prostu serial do wyluzowania się bez większych oczekiwań. Z Nation obejrzałem kilka odcinków, ale jakoś mnie nie przyciągnął :D

0

@dawidr94 Gra o tron

konto usunięte

0

@katall_96 A no. Śmieszniejsze twd, w każdym odcinku akcja. Czasami głupie, ale serial spoko. Czekam na 5 sezon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?