La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

konto usunięte

0

Za Paco i Gomesa również powinniśmy wziąć minimum 30 baniek . Kilka klubów z Anglii na pewno widziałoby te 2 u siebie w składzie więc mam nadzieję że będziemy twardzi w negocjacjach zwłaszcza że obaj to nadal młodzi zawodnicy posiadający odpowiednie umiejętności żeby stanowić o sile drużyny bijącej się o ligę europy. Mam również nadzieję że nie będzie żadnych negocjacji z Interem tylko 35 baniek i Ani grosza mniej. Vidal również jest wart conajmniej 10 milionów , Za Munira spokojnie też można conajmniej 20 baniek dostać tylko trzeba się postarać . Nie wiadomo czy w drużynie zostaną Digne i Suarez ale za nich conajmniej 20 baniek to obowiązek. Skoro mówi się o zainteresowaniu Juve Francuzem i Napoli Hiszpanem czyli 2 czołowych klubów Serie A to znaczy że mają odpowiednie umiejętności i są wart swojej ceny.
Mam nadzieję że skończy się frajerstwo Barcelony na rynku transferowym i odpowiednio nauczymy sprzedawać się naszych graczy a nie oddawać za czapkę gruszek i cieszyć się że zaoszczędziliśmy na pensji.

1

@Matiz123 "Powinniśmy" a "weźmiemy" to w przypadku transferów Barcelony bardzo odległe pojęcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?