La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

2

Tessa Thompson i Chris Hemsworth zagrają razem w Facetach w czerni. Jakie to będzie dobre!

konto usunięte

1

@Nigaki A Ich szefem będzie Liam Neeson.

konto usunięte

0

@Nigaki Kto to ta Thompson?

A, ta pożal się boże Walkiria z Ragnaroku.

0

@Nigaki Chris jest kozak, dzięki niemu głownie polubiłem mocno postać Thora.

2

@Misanthrope Mnie się podobała :D Ale Tobie wiem, że nie, pamiętam niektóre Twoje posty na temat Ragnaroku :D

konto usunięte

5

@Nigaki Nie mam w sumie nic do samej aktorki, bo zagrała ok biorąc pod uwagę jaki materiał dostała. To twórcy zdecydowali się na zrobienie z Walkirii czarnoskórej podróbki Hana Solo. Zresztą tak samo wkurzyła mnie sytuacja z Domino w Deadpoolu. Postać o kredowobiałej skórze i prostych włosach? Kij z tym, walniemy murzynkę z dwumetrowym afro.

1

@Misanthrope Mnie to nie przeszkadza, uwielbiam oba filmy, a to że można podczas oglądania zawiesić oko na pięknych, ciemnoskórych kobietach, to dodatkowy plus :D

konto usunięte

3

@Nigaki Akurat o tym nie musisz mi mówić, jak dla mnie, Halle Berry była zdecydowanie najładniejszym aspektem trylogii X-Men. :P Aczkolwiek o ile Walkiria i Domino to tylko postacie komiksowe, ten idiotyczny trend zaczyna iść coraz dalej. Niedawno mieliśmy czarnego Achillesa (dziwnym trafem ta produkcja została absolutnie zrównana z ziemią przez praktycznie wszystkich krytyków), więc nie zdziwię się jak za jakiś czas zobaczymy czarnego Juliusza Cezara, czy inną postać historyczną. Oczywiście działa to w dwie strony i obsadzenie Johna Wayne'a w roli Czyngis-chana było jednym z największych idiotyzmów w historii kina. :P

2

@Misanthrope Wszystko zależy od tego, kim jest dana postać. Zmiana koloru skóry nie przeszkadza mi, gdy nie kręci się wokół tego fabuła(np. postać jest znana z tego, że jest bojownikiem o prawa Afroamerykanów czy coś). Dlatego dla mnie Domino mogłaby być nawet Azjatką a Walkiria smerfem :D Gorzej jest, gdy zmienia się historycznie białe, czarne czy jeszcze innych przedstawicieli danego pochodzenia. Jeszcze pal licho współczesną adaptację rozgrywającą się w naszych czasach, wtedy sobie nawet Cezar być czarny, ale jak ktoś robi w miarę historyczny film i pokazuje mi czarnoskórego cesarza rzymskiego, osadzonego w tamtych czasach, to coś już jest nie tak :D

konto usunięte

2

@Nigaki Jak dla mnie, to po prostu brak szacunku dla obu ras. Weźmy tego czarnego Achillesa - Grecy są wkurzeni, że BBC zmieniło ważną część ich mitologii, ale czytałem też pełno postów czarnoskórych osób, odbierających to jako insynuację, że w ich historii/mitologii nie ma ciekawych postaci. I ja ich rozumiem. Zamiast robić takie gówno jak ta Troja, mogliby na przykład nakręcić serial pokazujący historię takiego Zulusa Czaki. Z chęcią bym to obejrzał.

W przypadku postaci komiksowych możesz po prostu uznać mnie za takiego starego, zrzędliwego pierdziela, nielubiącego zmian w stosunku do oryginału :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?