- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1634 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1634 Culés
9
Inter zamierza zapłacić za Rafinhę 18-20 milionów euro. [MD]
:)
21
@hen0x Tego z Bayernu? To by się zgadzało.
4
@hen0x Chyba ich p... 30 minimum moim zdaniem.
12
@hen0x Powinni kazać im spie***. Rafa śmiało mógłby być u nas rezerwowym i sporo wnosiłby do gry zespołu.
3
@hen0x To jest jakiś żart. Powinni albo kupić za wcześniej ustaloną cenę, albo nie wraca do Barcelony.
2
@Kozinho. Dokładnie jak by go ominęły kontuzje to myślę, że więcej by wniósł do gry niż Gomes i Denis, ale czy jest sens żeby kosztem Rafy Aleña mniej min dostawał? I tak pewnie dostanie ich tyle co Ceballos w Realu to co dopiero będzie po przyjściu Rafy. :/
4
@Lukii9090 E tam. Jakby podziękować Gomesowi i Denisowi, to każdy dostałby minuty.
0
@Kozinho. Denis zostaje najprawdopodobniej a Gomes trzeba mieć nadzieję żeby odszedł i to by była korzyść dla każdego. Co do min to aż jestem ciekaw ile ich dostanie Aleña przy takiej konkurencji.
0
@Kozinho. Guzik by wniósł. Grywa w Intere na 10tce i na ich poziom jest ok ale oglądałem sporo meczy Interu i żadnego,szału nie ma. Z Lazio nie grał nic. A gra tam regularnie.
Piłkarz totalnie zbędny Barcelonie.
Co,do,sprzedaży. To normalne ze Inter negocjuje ich prawo. I maja racje bo nikt nam 40 mln za Rafę nie da.
Gdyby było kilka drużyn które by go chciały Inter siedział by cicho a działając w porozumieniu z piłkarzem i jego agentem wiedza jakie jest zainteresowanie.
Zupełnie obiektywnie Rafa nie jest wart na dziś więcej jak te 30-35 mln.
1
@Rivaldo83 Od Gomesa i Denisa na bank więcej. Pamiętam jak Denis grał na 10 z Celtą i każdy pamięta ile strat naliczył wtedy oraz co w tym meczu odwalił Andre prostopadłym podaniem do Dembele.
1
@Lukii9090 Gomes dawno powinien być sprzedany ale Czynod Denisa więcej to nie wiem. Tylko co z tego? Jakie to ma znaczenie czy trochę więcej czy trochę mniej. To piłkarz na Inter nie na Barce w tej chwili.
Niech Alena dostanie te minuty.
0
@Rivaldo83 No z Aleñii może w przyszłości być konkretny ofensywny pomocnik jak dostanie odpowiednią ilość minut i odpowiednio sie rozwinie. Chłopak ma kopyto w lewej nodze, zostawia serducho na boisku, gra bez kompleksów nawet w 1 drużynie i jeżeli wejdzie na wyższy poziom będziemy może w końcu mieli świetnego kolejnego wychowanka a niestety ostatnio posucha pod tym względem jest :/