La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

10

Ja podchodzę do meczu na luzie, nie interesuje mnie Real, jest mi obojętnie nawet jeśli wygra. Chciałbym żeby były dziś emocje i dobry mecz. Życzę im, Liverpool niech wygra bo drugiej takiej szansy mogą nie mieć.
P.S Barcelona miała bardzo dobry sezon.

1

@Czarny2528 A ja tak podchodzę że w ogóle nie będę oglądał. Najlepsze podejście

0

@WiernyKibic111 Można jakiś w końcu mecz obejrzeć

1

@Czarny2528 Dokładnie mam to samo. Mam totalnie wywalone w ten finał, zwyczajnie go nie czuję jakoś. Pierwszy raz w życiu chyba coś takiego mnie spotkało. Już bardziej ostatni finał LE mnie interesował. Wczoraj jeszcze pytałem kumpli kiedy jest finał bo nie pamiętałem..

0

@Czarny2528 Mi nie jest obojętne kto wygra. Chcę żeby wygrał Liverpool dlatego, że jestem fanem Premier League. Mimo, że kibicuje Man United chcę żeby wygrał Liverpool dla całej ligi i tego żeby znowu zaczęła się liczyć. Real mi jest zupełnie obojętny.

0

@Czarny2528 To dzisiaj jest jakiś mecz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?