La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

18

Moim zdaniem, każdy klub ma swoją historię. Real to też wielka drużyna trzeba to przyznać. Oni mają swoje 3 Ligi Mistrzów z rzędu (już nie wnikając jak je zdobyli) a my mamy dwa tryplety i jeden sextet. Dla jednych osiągniecie Realu będzie większe a dla innych dwa tryplety będą. Zależy co kogo zadowala. Dla mnie sextet w takim stylu jakim zdobyła go Barcelona był czymś mega historycznym. To również była piękna gra dla oka.

1

@BarcaInfo A mecz z Chelsea?

konto usunięte

1

@GeraltzKatalonii Ludzie pamiętają tylko to co chcą pamiętać

konto usunięte

1

0

@GeraltzKatalonii Który mecz ten z 2009 roku?

0

@tristan87 Ten z 2009

1

@GeraltzKatalonii No to zobacz sobie kontrowersje z tego meczu jeszcze raz. Szczególnie z pierwszego.

0

@BarcaInfo O rany, za dwa tygodnie będziesz się wstydził za taką opinię jak zrozumiesz, że Real przebił Barce Pepa :P

0

@BarcaInfo Ale to dla ciebie jest ten piekny styl?

konto usunięte

1

@GeraltzKatalonii Rozumiem, że chodzi o pierwszy mecz?

0

@tristan87 No napisałem ci

2

@sidzej Barcy Pepa nic nie przebije.

2

@sidzej Pod względem wygranych tytułów LM - przebił. Pod względem czysto taktycznym - nie przebił. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?