La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Szczęście Realu nie opuszcza, ale też trzeba powiedzieć, że Liv było za cienkie w uszach, żeby wygrać ten finał. Laga na Mane i niech się dzieje wola nieba. Klopp musi ich nauczyć utrzymywania przy piłce, bo ta piłka ich parzy strasznie. Tak jak podejrzewalem Real ich zdominuje pod względem posiadania i ustawi ich sobie. Ale trzeba też przyznać, że gdybyśmy to my grali w finale z Liv to pewnie Karius gralby mecz życia i byłoby ciężko strzelić, ale grał fartowny Realek czarodzieja dżina i Karius bronił jak 10 latek na szkonym boisku. To jest Real, ma się szczęście to wygrywa się LM i tyle. Ta liga schodzi na psy, finaly są coraz gorsze a na końcu Real i tak będzie w finale i wygra. Po co robić losowanie a potem ćwierćfinały i półfinały skoro Real i tak będzie w finale grając słabo co by nie powiedzieć wczoraj niczego nie pokazali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?