- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1398 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
21
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1398 Culés
1
Jeśli takie wyniki się utrzymają, to Barca B spada z ligi. Zostało 15 minut. Kluczowych minut. Trzymamy kciuki.
18
@GenerałXavi Och tak! Wszystko zależy od zawodników i jeżeli drużyna gra słabo, to nikt tam się nie wyróżnia i nie ma szans na pierwszy zespół. Współczuję. Obejrzyj wpierw jakiś mecz Barcy B. Poza tym z dzisiejszego składu Barcy B oprócz Alenii, to chyba tylko Cucurella ma jakieś szanse na awans do pierwszego składu w przyszłości. Więc nie pisz głupot.
2
@GenerałXavi Bo Juvenil A jest dużo bardziej utalentowany, nie wiem co w tym dziwnego. Nie widzę tu robienia wideł z igły. Jest Morey, Miranda, Monchu, Collado, Puig, Orellana, Abel Ruiz. Wystarczy spojrzeć na kilka meczów z ich udziałem, żeby zobaczyć, że są to zawodnicy z ogromnym potencjałem. Kwestia tego jak go wykorzystają i czy otrzymają szansę.
Chyba każdy wie, że poziom jest niższy (na pewno w lidze), bo na pewno nie w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Jeśli Barca B spadnie czy też się utrzyma, to większość graczy Juvenilu i tak awansuje. To już niemal pewne.
0
@ViscaBarca123 W pewnym sensie Generał ma rację . Były już takie drużyny Barcy B że połowa miała grać w pierwszej drużynie . Ile to razy było słychać o nowych Messich / Xavim itp itd. Prawda jest taka że pewnie nikt z tych chłopaków pewnego poziomu nie przeskoczy i trafi się jeden uparty i wytrwały jak Roberto który posiedzi 2 sezony na ławce i potem może się uda. Narzekają na Ernesto ale nie widzą że w takiej Barcelonie gdzie jest mega ciśnienie i każdy chce co sezon trypletów trzeba wygryźć ze składu Iniestę / Rakiticia / Busiego czy Cou a w takim Athleticu najwartościowszym środkowym pomocnikiem jest Mikel San Jose to z czym tu do ludzi......