- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
0
Nie wiem jak wy ale ja w tym sezonie wlaczylbym do kadry kilku wychowankow. Alenia, Samper, Cucurella, Palencia powinni dostac szanse na jakies minuty w tym sezonie. W dodatku sprzedalbym Alcasera i jako zmiennika Luisa dalbym szanse Cardonie albo Puigowi.
Moim zdaniem bylby to fajny impuls dla calej La Masii to do tego, ze wcale nie trzeba odejsc z mlodziezowych zespolow bo nie da sie przebic do pierwszego zespolu Barcelony...
27
@liberoFCB Xd. Niezle masz pojecie o La Masii i formie graczy Barcy B.
32
@liberoFCB Nic tu się nie trzyma kupy, Puig jako zmiennik Luisa?
28
@Gaucho Pojecie o La Masii na poziomie. Xd
0
@Rewolucja123 Impuls chyba do tego, żeby nie pracować wystarczająco dobrze i dostawać powołanie tylko dlatego żebyśmy mieli odpowiednią ilość wychowanków w pierwszej drużynie;)
0
@Gaucho Ale Taki Cucu ma rozna forme, a Palencia juz za pozno i podobnie jak Cucu ma z forma, tylko ze Cucu jest pewniejszy od niego.
0
@Gaucho Zmiennikiem Lusia mialby byc Cardona. Puig moglby awansowac do Barcy B.
A co sie nie trzyma kupy z reszta? Ja widze Curcurelle jako zmiennika Alby albo Palencie jako trzeciego/drugiego PO.
0
@Rewolucja123 Czemu Palencia juz za pozno? Bo ma az 22 lata? Przestan.
0
@liberoFCB Za pozno i od powrotu po kontuzji nie potrafi odzyskac formy. W ogole sie nie wyroznia. Czytam duzo komentarzy uzytkownika ViscaBarca123, to on oglada La Masie i wie duzo o niej.
0
@liberoFCB Morey moze dostac pare szans w PK i moze w kolejnym sezonie bedzie podlaczany co jakis czas.
5
@liberoFCB Palencia rozgrywa bardzo przeciętny sezon. Od kontuzji to nie jest ten sam gracz. Wiele razy popełniał bardz o duże błędy w obronie. Cardona zmiennikiem Luisa? Piszesz o wychowankach, a Cardona nim nie jest. Dodatkowo to nie jest potencjał na pierwszy zespół i odchodzi po sezonie. Awans Puiga do Barcy B jest oczywisty.