La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

0

Skoro oba zespoły z Madrytu tryumfowały w europie, czy to oznacza że Betis który był 6 w tabeli też się kwalifikuje do LM?

1

@10Ronaldinho10Messi10 tylko pierwsze 4 bez względu na triumfy

1

@10Ronaldinho10Messi10 Nie no takich jaj to nie ma :D

Jakby Real i Atletico były np 5 i 6 to wtedy by awansowało chyba 6 zespołów :D Nie było jeszcze takiej sytuacji, ale tak wynika z przepisów

0

@Messibestplayerintheworld nie, bo ja słyszałem że dzięki wygranej w LM i LE to się przechodzi do LM z automatu i myślałem że to się przenosi na inne zespoły w lidze :D

konto usunięte

0

@10Ronaldinho10Messi10 Troszkę zbyt wiele drużyn by Hiszpania miała :P

0

@dawidr94 Gdyby Real miał 5 miejsce to za triumf w LM miałby zapewniony udział w następnym roku w LM kosztem czwartej drużyny la liga z tego sezonu

0

@Tusiek27 Dlaczego ? Okropnie nieuczciwe... To w przypadku LE i LM są inne przepisy w tym zakresie ?

0

@Bykunn Niestety takie są przepisy. Nie może dojść do sytuacji, że będzie 6 drużyn z jednego kraju grało w LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?