La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

0

Rabiot w Barcelonie. Tak czy nie?

1

@SeeleyBooth Dla mnie to taki Rakitić, z tym, że odrobinę lepszy od Chorwata w ofensywie lecz gorszy w defensywie, ale generalnie podobny poziom.

2

@SeeleyBooth Mnie nie przekonuje. Kolejny wysoki piłkarz pokroju Andre Gomesa. Nie twierdzę, że nie jest lepszy od Portugalczyka ale jakoś najlepsi pomocnicy na świecie mają max ok. 180 cm m.in. Iniesta, Xavi, Modrić, Kroos, Verratti, Thiago, Eriksen, Coutinho, Isco, De Bruyne itp. Im wyżsi tym mniej zwrotni a to jest bardzo ważna cecha klasowych pomocników.

0

@Konias4318 Rabiot ma dryg do gry kombinacyjnej i nadto dobrą technikę użytkową. Moim zdaniem pasuje do nas.

0

@Konias4318 Busquets.

0

@MarcinVeB4 Busi to defensywny pomocnik a tutaj kolega wspominal o tych ustawionych nieco wyzej.

Aczkolwiek to tez uproszczenie choc faktycznie ostatnie lata to dominacja srodka pola przez tych niskich pomocnikow

0

@MarcinVeB4 Wyjątek potwierdza regułę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?