La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

konto usunięte

2

Tak się zastanawiam. Dlaczego Barca teraz skupiła się na wyciągnięciu Lengleta a nie na De Ligcie? Holender bardziej mnie przekonuje. Barca chce sprowadzić stopera Ajaksu w przyszłym sezonie?

0

@MaTt_BarcaFan Za drogi w tym wieku.

0

@MaTt_BarcaFan Podobno Barcelona chce kupić De Jonga i De Liga i wypożyczyć ich na rok do Ajaxu.

1

@MaTt_BarcaFan Może i ma większy potencjał Holender, ale Lenglet jest sporo tańszy, ma doświadczenie w lidze hiszpańskiej i Lidze Mistrzów, a do tego również jest młody i ma spory potencjał. Spekuluje się, że po De Ligta ruszymy za rok lub kupimy go teraz, ale wypożyczymy na rok do Ajaxu.

0

@ViscaBarca123 Za rok może być niestety za późno

0

@kuba4352r375 Dlatego zapewne chcemy go wziąć teraz i wypożyczyć.

0

@MaTt_BarcaFan Pewnie chodzi o hajs. Zarząd to dusigrosze, pokazali to już nie raz. Wydają więcej hajsu, jak widzą jakieś błoto, w które można pieniążki wyrzucić. Jak na horyzoncie pojawia się dobry piłkarz, to często szczędzą grosza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?