La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

konto usunięte

15

Skoro są tu tacy co nie chcą powrotu Thiago to kto w takim razie ma być naszym realnym wzmocnieniem to pomocy. Napewno musi być to ktoś bardziej pasujący niż Rakitić jeśli znowu mamy grać ładnie a takich graczy nie jest wielu.
Pomijam takich graczy jak De Bruyne ,Kross, Pogba , Verratti bo to nierealne więc zastanówmy się nad normalnymi opcjami.
-Eriksen wielu by go chciało tylko pytanie ile by kosztował . Kontrakt do 2020 roku jest atutem ale i tak Spurs krzyknie ze 150 baniek a nie wydaje mi się by Barca tyle wyłożyła.
-Pjanić ciekawa opcja lecz Juve raczej nie będzie chętne na jego sprzedaż i krzykną cenę nieadekwatną do jego rzeczywistej wartości.
-Seri , ale jego temat upadł rok temu i raczej nie wróci.
Tylko ta 3 graczy mogłaby być bardziej przydatna niż Rakitić ale wątpię że Barca pokusi się o kogoś z tej 3. Kupno każdego innego pomocnika oznacza gorszą opcję niż Rakitić a skoro szukamy rozgrywającego to tylko Thiago spełnia te kryteria jeśli cena zamknie się w 60-70 milionach to brać i nie zastanawiać się ani minuty dłużej. Lepszej opcji nie znajdziemy bo Arthur to jednak niewiadoma i jeśli przyjdzie to i tak dopiero sezon 19/20 pokaże ile jest Wart. Mówi się coś o Rabiocie ale nie wydaje mi się by miał z marszu stać się Bardziej przydatny od Rakitica.

0

@Matiz123 Zieliński:)

konto usunięte

33

@blaugrana1980 XD , nie dość że kibic Realu to taki z niego rozgrywający jak z koziej rzyci klarnet :)

1

@Matiz123 Thiago to szklanka co nie zmienia faktu ze chcialbym go w Barcelonie.

0

@Matiz123 A jakby nikogo do pomocy nie kupic o grac busi rakitic cou i alena z paulinho ze zmiany?

1

@Matiz123 Czemu Pogba jest nie realny skoro chcą go sprzedać

1

@thebaanqn No nie bardzo. Paulinho to drwal, Alena to żółtodziób, w dodatku bliżej mu do Messiego niż Iniesty chociażby. Potrzebujemy kogoś takiego jak Thiago.

konto usunięte

3

@thebaanqn To zdecydowanie za mało , Paulinho to niezły rezerwowy który wejdzie i pobiega ale to tyle a Alena to 10 i pewnie będzie zmiennikiem Coutinho ale też nie liczę że od razu wyszarzeli , będzie potrzeba czasu i przede wszystkim dużo treningów z zespołem .

konto usunięte

5

@blaugrana1980 Mam nadzieję, że to żart.

0

@Matiz123 Obejrzyj chociaż jeden mecz napoli znafco .

konto usunięte

3

@Skila_nie_kupisz Tego akurat nie słyszałem , coś mi musiało umknąć . Pogba też ciekawa opcja ale nie słyszałem aby Barcelona się nim interesowała.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bartek22 No nie wiem czy nie lepiej dorzucic te 15-20 milionow na pjanicia nie jestem fanem thiago - rodzinnie są szklani i jak zobaczyłem go w dwumeczu z realem to upewniłem sie że nie warto liczyć żeby wrocił

0

@thebaanqn Czas Thiago w Bayernie dobiega końca. Nie ze względu na jego jakość, która jest niepodważalna. Zaczęli grać bardziej bezoośrednio, on nie pasuje do takiej gry. Widać to u nas na przykładzie Gomesa. W drugim meczu z Realem był najlepszy na boisku. Wiem, że go$ć jest podatny na kontuzje, ale nie ma lepszej opcji na rynku w takiej cenie.

konto usunięte

0

@Matiz123 Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, Thiago miał swoją szanse, lecz nie ma charakteru do walki w przeciwieństwie do chociażby Denisa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?