- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
Czytam sobie co Fury powiedział w prasie ostatnio i trzeba przyznać, ze mocno odpowiedział Kliczce. Interesuje się ktoś boksem? Jak byście wytypowali pojedynek Fury vs Joshua jeśli będą walczyć ze sobą?
6
@dawidr94 Joshua wygra, niech w końcu dadzą walke Wildera z Joshua, bo nuda
0
@Socjopata o to to :D
0
@Socjopata Joshua według mnie dałby niewiele szans Wilderowi, który miał mało walk by się wykazać w defensywie i nie przez to ze jakiś zajebisty jest. Joshua tez moim zdaniem pokona Fury’ego bo jest bardziej kompletny i jest urodzonym bokserem (olimpiada itp) a to jest ważne. W Barcelonie by powiedzieli, ze ma w sobie to DNA :D
Co do Wildera, dla mnie przereklamowany. Bilans swietny, ale 30 walk stoczył z kelnerami i technicznie ma sporo braków.
2
@xVENUMx Ogólnie teraz jakieś miekkie pipki walczą w tym boksie, kiedyś wielcy mistrzowie kilka razy obijali sobie mordę i było fajnie, hajs i rekordy zabiły ten sport.
2
@dawidr94 Póki co agent Joshua'y robi wszystko, by do walki między tymi dwoma Panami nie doszło.
2
@Socjopata No tez fakt z tym postem do kolegi wyżej. Zreszta spójrz na statystyki. Faceci maja po 30-32 lata i stoczone po 25 walk. Co z tymi czasami, gdzie odchodzą w wieku 35-37 walk bokserzy mieli po 60 walk w karierze? Tego mi najbardziej brakuje. Fury wraca po 3 latach, w tyle czasu on powinien zrobić minimum 5 walk
1
@Socjopata Tak jeszcze swoją droga a propo zabijania boksu... kiedyś Tyson w wieku 20 lat zdobywał tytuł, teraz karierę profesjonalna wielu zaczyna mając 27-28 lat. Fury 30 lat 25 walk stoczonych, do końca kariery dobije max do 35 walk jeśli będzie wygrywać, bo jesli nie to będzie musiał szybko wrócić do walki o tytuł wiec zrobi ze 3 walki w roku. Joshua to samo, do 35 walk prwnie dobije, nie więcej, bo musi się zgadzać promocja walki i gadanie o niej przez rok a co za tym idzie $. Era boksu, gdzie dużo się działo skończyła się na braciach Kliczko co obaj maja stoczone po ~60 walk. Skoro idziemy w dół to co będzie za 10 lat? Koniec kariery z 10 walkami na koncie i milionami w portfelu? I niech nikt nie gada głupot, ze do walki trzeba się szykować 1,5 roku. Tyson właśnie mówił w jakimś wywiadzie, ze bokser żeby być w najlepszej dyspozycji to wystarczy, ze będzie miał 3 miesiące.
1
@dawidr94 Manny Pacquiao 68 stoczonych walk, takich zawodników miło się oglądało, nawet taki Mayweather potrafił stoczyć 50 walk, chociaż dziada nie lubiłem za cwaniactwo i walki przeciwko workami do bicia.
1
@Socjopata Mnie śmieszył zawsze, potrzeba w boksie takich wariatów, chociaż mają charyzmę. Wolę takiego Floyda niż nudnych w 80% Meksykanów.