- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
0
Co sądzicie o ewentualnym sprowadzeniu na Camp Nou Kimmicha w sezonie 2019/ 2020 ? Wtedy sprzedalibyśmy Rakiticia, Roberto do pomocy na stałe, a Niemiec na prawą flankę obronną? Bardzo obiecujący gracz na miarę TOP 3 PO na świecie
0
@BlAugrAnAPolAnd Wg mnie będzie nowym Lahmem i nigdzie nie odejdzie
0
@BlAugrAnAPolAnd Bayern raczej go nie sprzeda + wątpie, że sam Joshua będzie chciał odchodzić.
4
@BlAugrAnAPolAnd On jest nie do wyjęcia. Semedo to również bardzo obiecujący gracz na miarę Top 3 Po na świecie. Dodatkowo w następnym sezonie trzeba zacząć wprowadzać do składu obiecującego Mateu Moreya. Kimmich jest świetny, ale Bayern go nie puści.
0
@BlAugrAnAPolAnd Wydaje mi się, że to gracz bardziej defensywny niż Semedo, chociaż Nelson nie pokazał dużo w ofensywie w tym sezonie. Gdyby tak znalazł się trener, który puści Roberto za Rakiticia i będzie wystawiał Semedo...
0
@Rzetafi Kimmich bardziej defensywny? Na pewno nie, świetnie czuje się w ofensywie i bardzo często atakuje. W tym sezonie w 29 meczach Bundesligi Niemiec strzelił 1 gola i zanotował 12 asyst.
0
@ViscaBarca123 Raczej chodziło mi o to, że wyróżnia go lepsza gra w defensywie od Semedo.
0
@Rzetafi Patrząc na statystyki, to dużej różnicy między nimi w grze obronnej nie ma. W niektórych statystykach przeważa Niemiec, a w niektórych Portugalczyk.
1
@ViscaBarca123 Dlatego wolę oglądać mecze ;)