La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Jak wczoraj zagrał Dembele ?

0

@barcowy1899 Słabo, dużo niedokładności i niechlujnosci. W ostatniej akcji meczu dobijal strzał, ale bramkarz świetnie obronił.

5

@Granto Słabo ? Wszedł i chciał zrobić różnicę, był aktywny, brał grę na siebie. Na tle innych zawodników się wyróżniał, pomimo że miał kilka strat. Reszta grała na alibi, podaniami w środkowej strefie. Wygladało na to że z ofensywnych zawodników tylko Pogba, Dembele i Fekir wczoraj mieli ochotę do gry. Griezmann zagrał tragicznie.

0

@Granto Użytkownik dzynek pewnie zadowolony

0

@Skaramuczi Nie no jasne bo Mbappe nic nie robił. Ok może przesadziłem z tym słabo, ale no umówmy się zagrał przeciętnie. Dembele musi zdecydowanie poprawić myślenie na boisku, dokłdność podań, grę na jeden kontakt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?