La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

0

"Orlen i Lotos zapewniły, że owe 10 gr wezmą na siebie i ceny paliwa nie wzrosną. Ufam, że tak będzie i stąd również mój głos ZA. W komentarzu pod postem zamieszczam link do analizy (nie rządowej) z której wynika, że ceny paliw NIE pójdą do góry(oczywiście w analizie wykazuje, tylko że cena MOŻE spaść, a i też niewiele, bo mogą obniżyć się ceny paliw w rafineriach - dop. mój)." - Adam Andruszkiewicz.
Widze, że nasz Sejm aż pęka w szwach od ekonomicznych "ekspertów". Ja czekam, aż te genialne rozwiązanie wejdzie w życie.

2

@sebasek99 Andruszkiewicz to karierowicz XD

6

@Andi18 Konserwatysta z tych, co dużo mówi o wartościach, których sam nie przestrzega.

1

@sebasek99 jest na fb jego grupa "Drużyna A" kiedyś dołączyłem z ciekawości to masakra XDD

0

@Andi18 Domyślam się. Przecież pod tym jego "apelem" są ludzie co go popierają w tym xD

1

@sebasek99 Andruszkiewicz bierze grubą kasę za kilometrówki, a nie ma ani auta ani prawka.

0

@puyol_presidend5 "Odnosił" się do tego. Napisałem w cudzysłowie, bo tą infromacje nazwał atakiem jakiś "układów" z którymi on walczy. Śmieszny człowiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?