La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

14

- Saul: ''Konferencja Griezmanna? Myślę, że dziś nic nie powie, jeśli odejdzie, nikt nie będzie mógł mu nic zarzucić i nikt nie powinien mieć do niego pretensji.''

- Ronaldo: ''Ter Stegen jest bardzo dobrym brakarzem, któremu pasuje styl gry Barcelony. Wszystko dobrze kontroluje.'' [fcbw]

0

@BarcaInfo w sensie Brazylijczyk tak ? El Fenomeno :P

3

@BarcaInfo Trochę pajacowanie z jego strony będzie, jak dziś nic nie powie, a np. jutro powie, bo na bank ma już decyzję podjęta.

0

@Messibestplayerintheworld Ronaldo Portugalski (Maszyna) :D

1

@D10SLEO Tez się zastanawiam na co on jeszcze czeka nie wierze , ze tyle czasu się zastanawia albo woz albo przewóz.

0

@kkbarca Mówił, że chce mieć spokojną głowę przed MŚ, a sam to przeciąga do końca i spokoju nie ma, bo wiecznie są pytania o przyszłość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?