- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 933 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 933 Culés
5
I teraz pomyślcie, że drużyn na mundialu będzie 48. Już teraz mamy mecze Iran-Maroko, czy Arabia-Egipt. Z całym szacunkiem, ale to nie są jakieś mega zespoły. To są finały MŚ! Z definicji powinni grać najlepsi...Uważam, że poważnie powinno się zastanowić, czy nie powinno być 24 zespoły. No, ale kasa kasą...
1
@michal26 Z definicji to na Mistrzostwach Świata mają grać najlepsze drużyny ze wszystkich kontynentów ;)
1
@michal26 Impreza się zacznyna jak ciotki, babcie i dziadki pójdą do domu.. tak samo będzie na MŚ. Wiadomo kto jaka role będzie pełnił
1
@michal26 A dla mnie skoro są to mistrzostwa świata to powinno być dużo drużyn :D ale z drugiej strony są kwalifikacje więc to cały turniej od początku już są mistrzostwami świata.
A takie mecze mi nie przeszkadzają. I tak są ciekawsze niż mecze Barcy (niektóre!) W tym sezonie. Mecz to mecz xd Ważne żeby gałązki latała w te i nazat :p
0
@baczmus no to po co kwalifikacje? Wiadomo, że nawet Brazylia-Argentyna nie zagwarantuje nam emocji. Moje zdanie jest takie, że na mundial powinny jechać najlepsze ekipy świata. Tendencja jest taka, by osłabiać poziom mundialu, na korzyść większej ilości drużyn. Kto co woli. Ja wole wyższy poziom. Ale zgodzę się, że emocje dopiero w razie pucharowej się zaczynają.
0
@michal26 Zrozum Mundial to pieniądze. Popatrz jak się to przeżywa w Polsce, jak Polska jest, a jak się przeżywało jak Polski nie było. FIFIE na rękę że będzie więcej drużyn, bo zainteresowanie będzie większe, zwłaszcza jak Chiny wejdą na Mundial, a przy 48 drużynach jest to możliwe.
0
@Protolinho no przecież napisałem, że kasa to kasa. Rozumiem Fife. Ubolewam jednak nad tymi zmianami.