La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

8

"Kancelaria Sejmu, która przejęła prowadzenie punktów gastronomicznych w jego siedzibie rozpisała przetarg, dzięki któremu do restauracji sejmowych trafią m.in. najlepsze owoce morza – informuje „doRzeczy”.

Zamówiono m.in. 15 kilogramów kalmarów, po 25 kg muli i małży świętego Jakuba, 220 kg krewetek, a także 50 kg mieszanki owoców morza. Do restauracji trafi także 5 kg kawioru.
Smacznego."

A o jedną porcję ośmiorniczek było tyle krzyku :D

8

@Bykunn Posłom powinno się dawać tylko chleb i wodę. W końcu są na diecie ;)

1

@Bykunn Schabowych nie było? Musieli owoce morza ściągać? :D

1

@tobiasson92 Ja generalnie jestem za tym żeby zarabiali dobrze bo mniejsza podatność na korupcję itd. Ale na obiad to schaboszczak, ziemniaczki i nie wybrzydzać :D

4

@Bykunn Po prostu cudze pieniądze łatwiej się wydaje :)

konto usunięte

2

@Bykunn W taki sposób można poznać kasztanów z kompleksami którzy przez całe życie jedli kartofle z cebulą i najtańszą kiełbase i przez te kilka lat chcą wyciągnąć ile się da.Wystarczy spojrzeć na tych polityków pisu ,oni będa te mule i małże razem ze skorupami jedli bo w życiu na oczy czegoś takiego nie widzieli.Wszyscy politycy tego żałosnego ugrupowania są poprostu spaczeni.Wystarczy tylko spojrzeć ,wszyscy wyglądają jakby byli z jednej matki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?