La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1029 Culés

konto usunięte

18

Mam wrażenie że może ta Argentyna nie jest taka słaba tylko grali z Islandią z która problemy ma każdy. W meczu z Nigerią i Chorwacją może być paradoksalnie lepiej

0

@Crack18 Zobaczymy jak dzisiaj zaprezentują się Nigeria i Chorwacja.

konto usunięte

0

@Dzemik55 Po Nigerii wiele nie oczekuje ale chciałbym remis

0

@Crack18 Zgadzam się w 100%

0

@Crack18 Barcelona też ma problemy z drużynami które grają tak jak Islandia dziś, po meczu z Chorwacją będzie można dokładniej powiedzieć na ile stać Argentynę w ofensywie ale po dzisiejszym meczu wiadomo że obrona spisuje się słabo na czele z bramkarzem

0

@KierownikLucas Dlatego nawet jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to daleko nie zajdzie, ta obrona to jakiś żart

konto usunięte

0

@Crack18 Nigeria to taki futbol fizyczny. W meczu z Polską drukarz im na dużo pozwolił, ale wkurzyła mnie jedna rzecz, że oni pchali, ale Moses padł jak tyczka w polu karnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?