- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
3
Wracając do Argentyny, mam przeczucie ze mogą jeszcze wiele zdzialac, naprawde nie wygladali zle ale zabrakło szczęścia. Chorwacja i Nigeria raczej takim autobusem nie zagra a to da im szanse byle wystawil Pavona i Banege bo wniesli duzo więcej niż Di Maria i Biglia
17
@FCBMati10 Moim zdaniem nie pokazali niczego szczególnego, a ich obrona to parodia. Jeśli Leo nie weźmie wszystkiego na swoje barki to nie mają na co liczyć.
17
@SeeleyBooth Dla mnie jak na taki Austobus Islandi zagrali dobrze tylko niskutecznie. Poza obrona gdzie mieli problemy.
Inaczej się gra przeciw drużyna otwartym które poza obrona chcą też atakować.
Islandia w drodze do MŚ wygrała grupę z Chorwacja trzeba o tym pamiętać.
2
@FCBMati10 Moim zdaniem tak jak pisze kolega wyżej przy lepszym rywalu w ofensywie może być słabiutko. Zobacz wczoraj co Islandia podchodziła pod pole karne to zaraz było groźnie.
1
@bodzio10 Póki co żadna obrona na tym turnieju poza Islandia nie grała na poziomie.
Nawet wczoraj Moses z Chorwackiej obrony w 2 połowie robił wiatrak.
, bo z asekuracja nie nadazali
2
@MarioVeB! Nie no bez przesady Chorwaci, Ruscy (wiem, że rywal był słaby) Australijczycy mi się podobali w organizacji gry.
0
@bodzio10 Mi nie zwłaszcza jak Moses robił z prawej strony co chciał.
1
@MarioVeB! Ale to wiesz przez cały mecz zawsze pojawia się błędy. Islandia też gdyby nie bramkarz tego meczu by nie zremisowała.