La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

Powie mi ktoś co tak wszyscy chvą Lengleta? Zarząd sobie go ubzdurał i kibice od razu go chcą. Gdyby był to meg talent to już biłoby się o niego pół Europy.

0

@Lisek Skauci podobno obserwuja go juz pare lat.

0

@Lisek W sumie kilka dużych klubów walczy o niego.

0

@Rewolucja123 Mam nadzieje, że to nie ci sami co widzieli wielkie talentu w Vidalu, Paco czy Denisie

1

@Lisek Nigdy nie czaje tego hejtu na Paco. Zawsze jak już grał to coś strzelił, albo chociaż asystę miał. Suareza bronią statystyki ale Paco już nie, chociaż udział przy bramce na 90 minut ma wysoki

0

@Striker To nie hejt, a zasłużona krytyka. Jak na napastnika za 30M i solidną renoma w lidze oczekiwałem czegoś znacznie więcej niż strzelenie 15 bramek w dwa lata.. Ale skoro gole to nie wszystko, to wielokrotnie przechodził totalnie obok meczu i dostawał 3 podania na 45 minut. Jego kupno to był błąd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?