La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

10

Javier Zanetti: "Powiedzmy, że Argentyna jako naród nie jest szczęśliwa, ponieważ nikt nie oczekiwał takiego rezultatu w pierwszym meczu. Szczególnie biorąc pod uwagę jakość tego występu i oczywiście przestrzelonego karnego. Widziałem drużyną bez pomysłu i duszy i to bardzo mnie martwi przed następnymi spotkaniami.

W obronie jedynym graczem, który zagrał konsekwentnie był Otamendi. Zespół grał wolno, był przewidywalny. Porównania Messiego do Maradony? Dlaczego w ogóle musimy to robić? Maradona był najlepszy w swojej erze, a Messi jest w swojej. Nie potrzebuje Mistrzostwa Świata by być najlepszym zawodnikiem w Argentynie.

Icardi? Zasłużył by być tu, jednak Sampaoli dokonał innych wyborów biorąc Higuaina i Dybalę. Wyborów, które muszą być respektowane. " (fcinternews.it)

4

@Veb1233 Argentyna wg mnie przegrała mundial gdy zatrudniła Sampaoliego, ktory tak mocno lizal 4litery Messiemu, ze jego az bolalo jak siadal. Reszta drużyny jak go słucha to musi sie czuc beznadziejnie, zero motywacji ze strony selekcjonera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?