La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

konto usunięte

1

Nie rozumiem dlaczego Nawałka całe eliminacje grał 3 środkowymi pomocnikami, a na najważniejszy mecz, bo otwierający turniej, wystawił taki skład z dwoma środkowymi.
Niestety nasz środek pola nie istniał ale to było do przewidzenia bo Zieliński o piłkę nie powalczy. On w miarę wygląda gdy ma jeszcze dwóch środkowych do biegania ale jeśli sam ma tak grać to tak to właśnie słabo wygląda.

0

@_Deco_10 Nawalka się obsrał jak trener Duńczyków po meczu powiedział, że Polskę łatwo przeczytać bo zawsze gra tak samo. Od tego czasu zaczął kombinować z ustawieniem.

konto usunięte

0

@mkord To chyba było tylko takie gadanie trenerów i tyle. Coś zawsze muszą powiedzieć na tych konferencjach. Równie dobrze Nawałka mógł odpowiedzieć, że Dania jest jeszcze prostsza do przeczytania bo tam 99% zależy od tego co gra Eriksen.

Nawałka postawił na piłkarzy za nazwiska i przegrał tym mecz otwarcia, bo np. Milik i Błaszczykowski zdecydowanie nie są w formie reprezentacyjnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?