- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
1
Ludzie to **rwy :D Larwy, rzecz jasna...
dziś została wznowiona sprzedaż biletów na Męskie granie.
Po dwudziestu minutach wyprzedane..
Cena biletu 119 wszystkie miasta- 99 finał w żywcu.
maks. 4 bilety na jedną osobę.
nie wiem jakim cudem, bo dzisiaj chyba ze 20 razy sprawdzałem dostępność biletów mnie ten 20 minutowy okres minął, ale- z ciekawości rzecz jasna- bo bilety imienne(?), czyli zakup ich na stronach innych niż oficjalne dwa kanały nie daje gwarancji wejścia, a ludzie już sprzedają, po 250, 300, 600 zł.
Jak Te Janusze mnie wkur*zają. meh
0
@Pedeudo Janusze górą! Teraz sobie siedzą w domkach i śmieją z takich pedeudo :D
Bez urazy kolego.
1
@Pedeudo Czy ja wiem czy Janusze, po prostu nie miałeś szczęścia. Na pewno wiedziałeś, że będzie zainteresowanie tym świetnym koncertem.
1
@Pedeudo Na Rolling Stonesów nie było biletów po 30 sekundach.
Oczywiście rozumiem Twoje rozgoryczenie.
1
@VamosRakieta czy ja wiem czy nie miałem szczęścia? Przykład jednego:
"Hej, do sprzedania 4 bilety na Męskie Granie do Żywca i 4 do Warszawy. Kupione w przedsprzedaży, bez personalizacji."
0
@Pedeudo No to kupuj jak Ci tak na tym zależy. Ja bym kupił.