- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
6
[przepowiednia]
Argentyna wychodzi z grupy, trafia na Francję. Ta jak zwykle gra nieokrzesany futbol pełen indywidualizmu, zaś Messi chce scalić wszystkich w jedność i wygrać upragnione trofeum z Argentyną. Leo na mediapunta, Dembele na prawym skrzydle. Zacięta walka, gol za golem, faul za faulem, ale wciąż zero do zera. 76' minuta, faul na Messim w polu karnym, poszkodowany podchodzi do jedenastki. Niestety, pudło, drugie na tym turnieju. Hałas, chaos i harmider na trybunach, boisku. Nieuwaga całej ekipy Albicelestes sprawia, że niekryty Dembele biegnie w kierunku Caballero, który minutę temu przeszedł zawał (szybkie badania wykażą, że ze starości, a nie z niewykorzystanego karnego). Dembele trafia, położył najpierw bramkarza na glebę, potem go przelobował słabszą lewą nogą, którą strzela lepiej od prawej. Ostatnie minut, Francja gra na czas, a Argentyna jest już myślami na wakacjach. Gwizdek. Sędzia ściska dłoń kapitanom, innym zawodnikom. Messi zaczepia Dembele, mówi: ładna bramka chłopaku, powodzenia dalej na turnieju, ja lecę na wakacje i widzimy się w Ciutat Esportiva. Dembele odpowiedział tylko muy bien, bo ogólnie nic nie zrozumiał po hiszpańsku. Wymienili się koszulkami i udali się do szatni. Korespondent Faktu złapał zaś na trybunach Antonellę, która miała przy sobie walizki. Nieoficjalnie się mówi, że jest spakowana od meczu z Islandią.
13
@Escobarcelonista Gol za golem i wciaz 0-0. Xd
2
@Escobarcelonista Aha
1
@Escobarcelonista Widac kolejny podróżuje w czasie :D To teraz moja (przepowiednia) "Mussa wpada w pole karne Argentyny, mija dziurawą obronę, lysego z Brazzers i pakuje pilkę do siatki, Argentyna coraz wiecej nerwów i frustracji nie jest w stanie wykorzystać sytuacji i nagle traci piłkę Biglia w srodku pola, leci kontra Nigerii i Iwobi ich dobija"