La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 812 Culés

0

Tak sobie myslalem. Mistrzostwa Swiata w pilce noznej beda w USA, Kanadzie I Meksyku. W USA jak ktos powie, ze trwaja MS teraz, to mowia, ze nic sie nie dzieje w NFL czy Basketball...

0

@DawidekFCB Pewnie tak.

1

@VamosRakieta Chodzi mi o to, ze malo osob sie tu interesuje pilka nozna. Oczywiscie, jest to promocja tej dyscypliny i jest to swietne, ale moim zdaniem, powinno to byc w krajach, ktore sie tym interesuja. Z innej strony, final w NYC, wiec pojde na mecz.

1

@DawidekFCB No, ale to właśnie trochę po to są tak organizowane Mistrzostwa. Żeby jeszcze więcej ludzi przyciągnąć do piłki.

2

@Bykunn Oczywiscie. Zgadzam sie w 100%, ale USA to zawsze bedzie NBA i NFL.

1

@DawidekFCB Oj jak USA gra na MŚ to większość kraju jednak się angażuje w oglądanie. No i w dodatku w czasie mistrzostw jedynym głównym sportem w trakcie sezonu będzie baseball , wiec ja byłbym spokojny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?