La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1433 Culés

13

Żenadą są polscy kibice, ktorych rowniez mam watpliwa przyjemnosc miec wsrod znajomych. Mundial sprawil, ze o polskiej piłce wypowiadaja sie nawet Ci, ktorzy tydzien temu dowiedzieli sie co to jest spalony. Tak to jest w sporcie, że jedna pomyłka skutkuje katastrofą. I tak bylo w przypadku MŚ. Dziś juz nikt nie pamieta o zwyciestwie z Niemcami, cwiercfinale EURO, o przełomie w polskiej piłce, który nastapił za kadencji Nawalki i tych chlopakow. Majac jedna z najslabszych lig w Europie, chcemy rownac sie z najlepszymi. Dlaczego? Bo tak, bo kadra ostatnio wykrecila wynik ponad stan, wiec w oczach ,,Janusza" musi wygrywac z kazdym, wbrew logice i suchym faktom. Tez zzera mnie frustracja ale trzeba ochlonac szybko, docenic, ze w ogole do Mistrzostw dostalismy sie, przy naszych wątłych pilkarskich fundamentach. Człowiek, ktory po latach posuchy wprowadził nas znowu do pilkarskiego swiata zywych zasluzyl na szacunek a nie na bluzgi, po błedach, ktorych faktycznie nie wystrzegl sie. Nie łudzmy sie, przy polskim systemie szkoleniabi cienkiej lidze, nawet Gorski by nie skleił kadry, ktora przez lata bedzie wygrywac. Pozdrawiam

konto usunięte

0

@adamt1996 Kadra mamiła ciemny obraz polskiej piłki. Systemu szkolenia nie mamy żadnego. Belgowie wdrożyli ten system, a mieli zapaść dużą w piłce. Dzisiaj są jedną z najlepszych reprezentacji na świecie.

0

@adamt1996 Przecież Nawałka miał tych samych piłkarzy co we Francji. Problem polega na tym, że nie mieliśmy na ten turniej żadnej taktyki, bo długa laga to nie taktyka. Ogromny sztab szkoleniowy, infrastruktura itd. Ja rozumiem tę falę hejtu, bo o takich warunkach jakie miał Nawałka to Engel, Janas czy nawet Smuda mogli w tamtym okresie tylko pomarzyć.

0

@tobiasson92  Zagrali slabo bo polska pilka jest slaba. Geniusz Nawalki sprawil, ze kopiacy sie po czole w Legii Pazdan, trzyma poziom w kadrze, takich przypadkow jest mnostwo, to nie przypadek, ze Krychowiak nie lapie sie do skladu w WBA, Milik z Zielinskim graja ogony w Napoli, Szczesny na lawie w Juve a trio z Dortmundu to chlopaki 30+. Zbawca mial byc koles, ktory w calym sezonie zagral 5 ostatnich spotkan w broniacym sie do konca przed spadkiem Southampton? Czy ten, ktory w Sampdordi wchodzi na ostatnie 15 minut? Nie ma zaplecza, nie ma zlotego pokolenia, jest geniusz trenera a ten turniej pokazal, ze krol jest nagi i pora wziac sie do roboty ale tak na powaznie i to na poziomie ligi.

konto usunięte

0

@adamt1996 Wczoraj napisales identyczny komentarz xd

0

@Dep_del_Hasage była 1 w nocy, mało kto przeczytał, chyba nie jest to karalne, a jest różnica kiedy raz się powtórzy, a spamuje cały czas :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?