- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1130 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1130 Culés
3
Sorry porównajcie sobie Isco do Thiago... To jest niebo, a ziemia ;/
6
@Bykunn Tylko zobacz gdzie gra Isco a gdzie Thiago, i jakie zadania mają na boisku
3
@Bykunn To są inne profile zawodników . Isco możesz sobie porównać np z Coutinho.
0
@katalonia15 Nie no litości, nie możemy porównać pomocników bo jeden gra 5 metrów bliżej linii środkowej od drugiego ? Trochę za dużo tych menedżerów. Obaj są rozgrywającymi pomocnikami
3
@Bykunn A ja się nie zgodzę. Jak Thiago jest w formie i zdrowy to prezentują porównywalny poziom. Isco dzisiaj gra wyżej i bardziej się wyróżnia (oczywiście gra dzisiaj bardzo dobrze). Thiago gra dziś na śpd razem z Busquetsem, nie podłącza się do akcji ofensywnych i nie ma na razie okazji do wykazania się.
2
@Bykunn No Isco tak średnio jest rozgrywającym bo on zazwyczaj gra albo na 10 albo na skrzydle. Thiago natomiast na skrzydle nie zagra. To jest inny typ piłkarza. Tak jak ktoś powiedział - Isco to ten typ piłkarza co Coutinho.
0
@Konias4318 Dwa pierwsze założenia praktycznie nie mają miejsca, więc trochę ciężko to ocenić. A jak gra na defensywnym pomocniku to tym bardziej Go nie potrzebujemy
2
@Bykunn Ty Mnie nie załamuj, zobacz jak grają dziś obaj pomocnicy, Thiago ma za zadanie przerywać akcję Maroka a Isco odwrotnie, napędzac akcje La Rojy, więc co ma Thiago pokazać rulete na środku boiska
0
@katalonia15 No to jak pisałem wyżej skoro jest defensywnym pomocnikiem to mamy już w drużynie dwóch lepszych...
@konias oglądałem prawie wszystkie mecze Realu w tym sezonie. Nie widziałem Isco na skrzydle w ani jednym
0
@Bykunn Takie ustawienie preferuje trener Hiszapnii. U nas na śpd gra tylko Busi i Thiago grałby wyżej.
0
@Konias4318 I grałby słabo, podobnie jak w Bayernie. Dobra nie przekonacie mnie do Jego wielkości ;/
1
@Bykunn Nie jest powiedziane, że jego kontuzje trwałyby w nieskończoność, możliwe ze u nas przestałyby go męczyć co pozwoliłoby dojść mu do formy a formie jest jednym z najlepszych rozgrywających na świecie. Jak dla mnie jest najlepszym kandydatem do wzmocnienia naszego środka pola.