La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

13

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że potrzebujemy Thiago Alcântara ?
Gość dzisiaj miał nieziemską celność, jego podania to był istny kunszt dla oczu ( dalekie podania ). Jakby jeszcze zgrał się w 100% z naszym obecnym zespołem to by wróciła stara legendarna moc w linii pomocy. Oby do nas przeszedł, liczę na ten transfer, Thiago zgra bardzo dobrze się z Coutinho :)

8

@monsterrize Tak, dalej mamy wątpliwości (niektórzy)... Żadne z Jego dzisiejszych zagrać nie stworzyło bezpośredniego zagrożenia

konto usunięte

0

@Bykunn W sumie jak cofnął się po piłkę do obrony (około 30-40 min), to go dopiero wtedy zauważyłem xD Inaczej jakby go nie było.

10

@monsterrize Tzn ja na prawdę uważam, że gościu jest dobrym zawodnikiem, taki procent celnych podań w meczu, szacun. Ale nie wiem dlaczego Wy ciągle umniejszacie dokładnie te same zasługi Rakiticowi ;) On robi 95% celnych podań to jest raban, że gra tylko do najbliższego... Thiago robi 95% celności to jest geniuszem... A to są takie same piłki

0

@monsterrize Czy mamy czy nie mamy przecież my i tak go nie kupimy. Chyba, że zbierzemy 70 mln€, wyślemy do Bartka w kopercie z dopiskiem "La Rambla chce Thiago, tu masz datki".

1

@domin682 Barca walczy z nimi o kwotę 50 mil i go biorą. Do negocjacji również może dołączyć jeden z zawodników, których Barca chce się pozbyć. Jest duże prawdopodobieństwo, że do nas przejdzie.

6

@Bykunn Thiago miał wiele zadań dzisiaj, pomagać w obronie i w pomocy. Jego dalekie wybicia piłki były perfekcyjne. Miał sytuację na strzelenia gola ale piłka mu zeszła. Gość jak dla mnie przede wszystkim pokazał się bdb ze strony technicznej. To czy będzie stwarzał zagrożenia w polu przeciwnika będzie głównie zależało od taktyki drużyny. Grał w La Masia więc i wspierajmy naszych, jak dla mnie gość może się rozwinąć u nas do poziomu zbliżonego do Xaviego, już go przypomina podając dalekie lagi i to wykonane książkowo. Podania w powietrzu dalekie, kunszt dla oczu. Nie faworyzuję go a widzę jedynie ogromny potencjał.

1

@monsterrize No i wspieraliśmy go - mimo, że mieliśmy zapchaną pomoc to chłopak wykręcił w swoim ostatnim sezonie ponad 2tys minut. A on i tak uciekł do Bayernu. Pamiętaj, że on nie ma 22 lat, tylko 27. Jest już ukształtowanym piłkarzem i wątpię, że jego poziom wzrośnie jakoś niebotycznie. Z pewnością przeszkadzają mu w tym kontuzje, nie da się uzyskać pełnej i stabilnej formy mając co chwilę przerwy. Według mnie jeśli cena nie będzie wyższa niż 50mln(bez dorzucania innego zawodnika) to można zaryzykować i go wziąć. Natomiast jeśli miałby kosztować 70mln, to wolałbym dorzucić te 10mln i pozyskać Pjanica, który gorszym zawodnikiem na pewno nie jest. Może i nie jest taki efektowny, ale na pewno bardziej doświadczony i pewny. Zresztą jeśli chodzi o statystyki to w kreacji przeważa nad Thiago.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?