- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
15
[kompletnie nie musicie tego czytać]
Pojutrze idę do pracy, po okazałym wolnym, co nie zdarza się zbyt często, ale podczas Mundialu nie mogę narzekać. Pracuję w niemieckiej restauracji i tylko ja jestem tam obcokrajowcem, co naprawdę jak na Niemcy jest rzadkie. Do rzeczy. Miałem sraczkę, że wbiję tam w piątek o 18:00 i szef na barze będzie cisnął bekę, że Polska odpadła. A z Niemcami się ciężko żartuje, bo jakbym im powiedział, że Niemcy też beznadziejnie zagrali, to będą się tłumaczyć brakiem szczęścia i innymi pierdołami. Gdy oglądałem Niemcy-Meksyk w innej knajpie, to aż szef kuchni wyszedł z browarem, by obejrzeć ten spektakl. Podczas 0-0 gadał, że Niemcy mają trzy cechy - siła, jedność i zawsze do końca - i że zobaczę dzisiaj te wszystkie cechy pod koniec spotkania. Ogólnie każdy Niemiec ma łeb podniesiony wysoko, nos zadarty i wszystkie racje zjedzone. Jeśli u nas w kraju każdy jest ekspertem, to u sąsiada jest to samo, ale z tą różnicą, że u nas wymienisz to zdanie, a w Niemczech nawet nie dopuszczą do słowa. Jeszcze wczoraj myślałem, że mnie zjedzą, ale dzięki Korei idę tam z podniesioną głową. Wbijam, powiem - no fajny ten Mundial, ale szkoda, że Niemcy tak szybko odpadli. Polska odpadła dopiero wczoraj, a wasza kadra już chyba dawno się w Berlinie rozjechała...
12
@Escobarcelonista Serio ludzie nie musicie tego czytać
0
@Escobarcelonista Niemcy nie grali beznadziejnie tylko nieskutecznie.
3
@Escobarcelonista Niemcy są strasznie zadufani jeśli chodzi o piłkę. Na wszystkich stronach czytałem jak to oni znowu Brazylii pokażą, jak na luzie do finału awansują, a tu taki klops :)
0
@Escobarcelonista Pojutrze. Serio?
2
@zadafcb Wiesz oni na 4 ostatnich mundialach zdobyli 4 medale więc jakie mialy panować nastroje? Oni juz są do tego przyzwyczajeni. Zdarzyło się i Niemcom i pierwszy raz odpadli w grupie.
0
@zadafcb A u nas to.co? Polowa kraju zastanawiala sie nad rywalem w cwiercfinale. Niemcy chociaz mieli podstawy bo sa mistrzem swiata
0
@MaTt_BarcaFan Jednak jutro. Byłem przekonany, że dzisiaj środa, heh.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Escobarcelonista Spoko ;)