La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

14

Mówcie co chcecie ale jednak szanuję Niemców za to że nie srają we własne gniazdo jak to się mówi, zajmują ostatnie miejsce w grupie Ale trener i całe otoczenie i tak mają ogromne wsparcie ze strony i kibiców i związku a u nas po tym samym scenariuszu w trudniejszej dla nas grupie i mniejszym potencjale już wybiło szambo i końca nie widać a Nawałka że poleci to jest pewne i wszyscy zapomnieli już o "cudownym" Euro 2016. Nie od dziś wiadomo że nasze miejsce w rankingu FIFA to było nieporozumienie i nawet taki mecz z Danią 4:0 pokazał nam gdzie nasze miejsce, mieliśmy 3-4 naprawdę fajne lata Ale trzeba się już powoli przyzwyczajać że wrócimy przynajmniej na jakiś czas do tego co było kiedyś, niektórzy naprawdę chyba się zagalopowali i uwierzyli że jesteśmy topową drużyną a najlepsze że takie głosy można było usłyszeć od tych pseudo ekspertów jak Hajto i co.

1

@Phatro Niemcy przynajmniej walczyli. U Polaków widziałeś jakikolwiek pressig zakładany przez całą drużynę?

0

@domin682 Polska przede wszystkim była beznadziejnie przygotowana fizycznie ale i bez tego nie była w stanie piłkarsko pokazać się z lepszej strony od słabego Senegalu no i Kolumbia miała być rywalem na podobnym poziomie a zostaliśmy pożarci jak mała płotka, nie wiem czyja to jest wina pewnie każdego po trochu ale jak sam Lewy mówi że byli po prostu słabsi od rywali to najwyraźniej znaczy to że złoty czas naszego fundamentu dobiegł końca, czasu się nie oszuka Kuba i Piszczu 33 lata i nasza prawa strona nie istnieje, Lewy od pół roku kopie się po czole jak nie dostanie patelni a Krycha już dawno zapomniał jak się gra w piłkę na topowym poziomie więc kto miał tam zrobić tą różnicę? Przehypowany Zielu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?