La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

0

Disney dostał zgodę od Departamentu Sprawiedliwości na kupno 20th Century Fox.
Można zapomnieć o kategorii R w takich markach jak Deadpool, Alien czy Predator. Myszka Miki ugrzeczni wszystko do porzygania.

0

@Barclonismo Oby tylko nie złączyli X-menow z Avengersami..

0

@Dzemix111 Oczywiście, ze połączą. To jest główny powód tego dealu.
EDIT: Avatary oczywiście też będą pod logiem Disneya.

0

@Barclonismo Nie, to nie jest główny powód tego dealu :D Haha co za bzdura. A i nie połączą, co jest jasne dla każdego kto ma pojęcie o tym biznesie, ponieważ marka X-men przynosi zyski sama w sobie.
Z kategorii R również nie zrezygnują bo doskonale widzą, że przynosi ona zbyt duże zyski.

0

@Bykunn Jasne. Specjalnie zabiegano od lat, by X-Meni byli MCU, żeby teraz, gdy uzyska się do nich prawa z tego zrezygnować.
Nie zrezygnują z R? Hmm, już pierwszy AvP był w PG-13. Jaki problem, by wrócić do tej praktyki?

0

@Dzemix111 Jeśli już to pewnie zresetują wszystko i zrobią swoich X-Men. Co zresztą byłoby bardzo dobre. Z czasem na pewno zaczną się przeplatać z Avengersami.

3

@Barclonismo Nikt jakoś specjalnie o to nie zabiegał z tego co wiem. To, że MCU będzie mogło korzystać z X menów to jest tylko poboczna, mikroskopijny odłamek tej transakcji, wartej bagatela 70 miliardów dolarów. To są pieniądze, które ciężko sobie w ogóle wyobrazić.

Poza tym jak to sobie wyobrażasz, MCU ma zaplanowane filmy na x lat do przodu. Teraz mamy wyjątkowy okres bo są tylko na 2 lata do przodu (nie liczę seriali). To jest ustanowione uniwersum, gdzie superbohaterowie mają konkretną rolę, pozycję w społeczeństwie itd. Jak widzisz wrzucenie teraz nagle do tego miksu X menów? Gdzie byli do tej pory? :D To nie komiksy gdzie można sobie zrobić oddzielny time-line i wszystko tym wytłumaczyć. Ja to widzę tak, że X meni nadal sobie będą trwali jako swoje uniwersum, a być może jak scenarzystom przyjdzie do głowy jakiś mały cross-over to już nie będą mieli problemów z prawami autorskimi. Nic wielkiego się nie stanie

0

@Bykunn Po "Avengers 4" nastąpią w MCU wielkie zmiany, których tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć. Wygląd 4 fazy uniwersum i kolejnych to na ten moment jedna wielka zagadka. Włączyć w to X-Men jest bardzo łatwo. Wykorzystać choćby kamień czasu, stworzyć równoległe rzeczywistości, cokolwiek. Da się spokojnie. Były wcześniej już negocjacje, by Fox "wypożyczył" X-Menów do MCU jak Sony zrobiło ze Spider-Manem. Oczywiście wypożyczyć to wielkie uproszczenie, ale wiadomo o co chodzi. Teraz po przejęciu praw MCU może się rozrosnąć do jeszcze większych rozmiarów, o czym Feige marzył od początku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?