- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
1
Rubiales pewnie wyrywa teraz włosy z głowy... A nie, czekaj... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
30
@Aerox Przecież Perez też mógł poczekać do zakończenia MŚ. Na pewno na niego też spadnie krytyka i słusznie. Bo to był debilny ruch, żeby negocjować z trenerem przed tak wielkim turniejem.
1
@BarcaInfo Ale ostateczne słowo miał Rubiales, to on zwolnił trenera 2 dni przed MŚ, a nie Perez. Piłkarze chcieli żeby Julen został.
4
@Aerox Gdyby Perez niczego nie ogłosi to żadnego zwolnienia nie byłoby. To również mocno uderzyło w piłkarzy.
1
@BarcaInfo Na pewno Hiszpania wyszłaby na tym lepiej z Lopetegui za sterami niż z mało doświadczonym Hierro. Piłkarze powinni mieć najwięcej do powiedzenia, a to Rubiales sam podjął decyzję.
1
@Aerox Wszystko zaczęło się od Pereza. Lopetegui też zachował się frajersko i wyrzucił kontrakt z Federacją Hiszpańską do śmieci a jako pierwszy decyzje podjął Perez.
0
@BarcaInfo To mocno uderzyło w piłkarzy? Naprawdę? Tak mocno, że dzień pózniej konferencja została opóźniona o godzinę, bo piłkarze błagali prezesa o przemyślenie swojej decyzji? Perez działał na korzyść Realu, Rubiales na korzyść swojej dumy, a ostatecznym fiaskiem okazało się zwolnienie Lopeteguiego, którego dokonał prezes federacji, a nie Realu.
1
@Junngeas Perez tak działał na korzyść Realu, że narobił burdelu w kadrze Hiszpanii. Lopetegui tak samo widać jak poważnie traktuje swoją pracę, że za plecami przed mega ważnym turniejem ustala warunki nowej umowy. Dobrali się idealnie.
0
@BarcaInfo To nie był żaden burdel, po piłkarzach to spłynęło zapewne, czy byli oni tak naprawdę przywiązani emocjonalnie do Julena, że jego odejście po mistrzostwach było taką traumą? Po prostu zdenerwował Rubialesa, który dał upust swoim emocjom, działając na przekór piłkarzom, nie wysluchujac ich opinii i ostatecznie, dopełniając fiaska.
0
@BarcaInfo I nie, nie uważam, że Perez i Julen są bez winy.